Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Февраль » 19 » Відбувся підсумковий етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
16:15
Відбувся підсумковий етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

     17 лютого 2018 року у комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся фінальний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Із кожним роком збільшується коло прихильників та послідовних шанувальників української мови, культури, духовності: учасниками конкурсу стали двадцять сім найталановитіших учнів закладів загальної середньої освіти, три учні закладів професійно-технічної освіти, чотирнадцять студентів закладів вищої освіти.

     Традиційно перед виконанням завдань 4-го етапу конкурсу проводиться свято-нагородження переможців 3-го етапу. Тому церемонія відкриття була урочистою і святковою.

     Заступник начальника управління – начальник відділу вищої, професійно-технічної світи та фінансового забезпечення управління освіти і науки облдержадміністрації Валентина Ткаченко наголосила, що цей конкурс є не тільки «тріумфом добра і краси», а життєвою потребою суспільства в утвердженні української мови та побажала всім учасникам у повній мірі реалізувати свій творчий потенціал і перемогти.

     Проректор інституту Раїса Дзюбак подякувала всім учасникам за любов до рідного слова, а їхнім наставникам – за ту натхненну творчу працю, яку вони вкладають у підготовку майбутніх конкурсантів.

     Від Ліги українських меценатів переможців та їхніх наставників привітав професор, завідувач кафедри української літератури і компаративістики, доктор філологічних наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Володимир Поліщук,  який розкрив конверт із завданнями фінального етапу конкурсу.

     Зі словами подяки до всіх учителів звернулася учасниця конкурсу, учениця третього класу Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської міської ради Катерина Нижник.

     44 переможці ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика отримали дипломи і подарунки від Ліги українських меценатів, а їхні наставники були нагороджені подяками управління освіти і науки ОДА та подарунками від Ліги українських меценатів.

     До привітань приєдналися школярі й педагоги, творчі колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чигиринського району.

     Після завершення конкурсу роботи учасників передані представником Ліги українських меценатів В.Т. Поліщуком для розгляду журі заключного етапу.

     У листі до українських школярів Петро Яцик писав: «Я вірю в те, що спільним зусиллям всі ми зможемо зробити багато добра для нас самих і майбутніх поколінь. Вірю, що ваше покоління сьогоднішніх школярів і студентів у майбутньому збудує і утвердить добробут нашої української держави! Якщо працюватимемо щиро й віддано, з ентузіазмом і усмішкою, світ усміхнеться і до нас!».

Переглядів: 137 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2019