Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2016 » Февраль » 22 » У Черкасах розпочалося навчання у рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін»
16:16
У Черкасах розпочалося навчання у рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін»

     21 лютого на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників у рамках першого етапу проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін» розпочалася навчальна програма та тренінги для відібраних на попередніх тренінгах 20 вчителів англійської мови Черкащини.

     Метою означеного проекту є покращення якості викладання англійської мови в Україні, підготовка тренерів з англійської мови, які будуть надавати методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області. До проекту долучилися 7 областей України, в тому числі й Черкащина, адже, за словами Вікторії Іваніщевої, менеджера по проектах Британської Ради в Україні, саме в цих областях на найвищому рівні здійснюється перепідготовка вчителів, а останні проявляють високу активність.

     Відкриваючи тренінг для агентів змін, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна побажала успіхів у реалізації проекту та наснаги його учасникам, відзначивши неабиякий потенціал Черкащини: «Черкащина завжди славилася не тільки своїми традиціями, але і вчителями». Також Оксана Іванівна зробила акцент на тому, що серед обраних для проходження тренінгів окрім вчителів з міст є представники сільських шкіл.

     Закцентувавши увагу присутніх на важливості упровадження проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін», ректор обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна наголосила на значній відповідальності та ролі учасників проекту у його реалізації: «Ви повинні усвідомити, що на вас лежить неабияка відповідальність, адже здобуті знання ви будете упроваджувати у роботі з іншими вчителями. Ви будете не просто вчителями, а наставниками, тюторами, тренерами».

     «Агенти змін» - це є ключовим словом у назві проекту, адже якщо ми будемо змінюватися самі, розвиватися, удосконалюватися, то зможемо передати цей рух і надалі», - зазначила менеджер по проектах Британської Ради в Україні Вікторія Іваніщева. Також представник компанії сформулювала головні напрямки роботи у рамках навчання та ключові завдання для «агентів змін».

     Як зазначають самі «агенти змін», участь у проекті є надзвичайно цінною з точки зору професійного розвитку й зростання і дає можливість поділитися досвідом й перейняти щось корисне від інших.

     Після завершення циклу тренінгів для відібраних учасників «агенти змін» зможуть самі бути тренерами й навчати своїх колег у регіоні. Перша тренінгова сесія розпочалася одночасно у всіх регіонах, що беруть участь у проекті, й триватиме з 21 по 27 лютого.

 

Довідково:

     У рамках проекту “Вчителі англійської мови – агенти змін” протягом 2016 року перекваліфікацію та спеціальну підготовку пройдуть майже 4000 вчителів англійської мови у семи областях та місті Києві.

     15 грудня відбулася перша робоча зустріч представників Британської Ради, ініціативи GoGlobal, Міністерства освіти і науки України, обласних державних адміністрацій, обласних департаментів освіти, Інститутів післядипломної освіти та тренерів Британської Ради, під час якої було вироблено спільний план дій з реалізації проекту.

     Перші тренінги для відібраних на конкурсній основі вчителів проходять в лютому 2016 року в семи областях України - Волинській, Львівській, Вінницькій, Чернівецькій, Дніпропетровській, Херсонській, Черкаській та місті Києві.

     “Вчителі англійської мови – агенти змін” є спільним проектом ініціативи GoGlobal, Британської Ради в Україні та реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України і Фонду Петра Порошенка.

     При цьому Британська Рада в Україні забезпечує кваліфікованих тренерів у кожній області України, які беруть участь у пілотному проекті. Міністерство освіти і науки та ініціатива GoGlobal надають координаційну та організаційну підтримку проекту. Фонд Петра Порошенка надасть фінансову підтримку тим вчителям, які стануть тренерами після проходження тренінгу для тренерів у серпні 2016 року.

Переглядів: 363 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2019