Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Февраль » 23 » Черкаський професійний ліцей вітав майбутніх учнів
16:56
Черкаський професійний ліцей вітав майбутніх учнів

     22 лютого 2018 року в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» для учнів загальноосвітніх закладів міста й області та всіх зацікавлених відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей».

     У холі закладу для майбутніх учнів ліцею було облаштовано інформаційні стенди щодо кожної спеціальності, яким тут навчають. У рамках ознайомлення з діяльністю училища присутні мали нагоду взяти участь у майстер-класах та поринути у світ здобуття професійно-техічної освіти. Кожен міг отримати вичерпну інформацію щодо напрямків підготовки та переваг навчання саме в Черкаському професійному ліцеї.

     Як зазначають організатори заходу, близько 200 школярів завітали на профорієнтаційний захід, 22 учні відразу написали заяви про вступ до Черкаського професійного ліцею.

     В актовому залі ліцею відбулася урочиста частина заходу.

     У своєму зверненні до школярів директор ліцею Дмитро Мединський закликав присутніх зробити свідомий вибір на користь Черкаського професійного ліцею, адже саме тут учні мають можливість різностороннього розвитку та професійного становлення.

     Звертаючись до присутніх, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський відзначив перспективність вибору саме професійно-технічного закладу освіти: «Без сумніву, ви стоїте на порозі дорослого життя і вам потрібно прийняти рішення, яку професію здобувати. При виборі професії необхідно враховувати, щоб обраний майбутній фах забезпечував вам належний рівень життя, приносив задоволення. Хочу сказати, що ті професії, яких навчають у цьому закладі освіти, дають можливість професійно реалізуватися та забезпечувати свою сім’ю. Більше того, ви завжди маєте можливість продовжити навчання та розвиватися, наприклад, у закладі вищої освіти. Відтак, робітнича професія для вас може стати чудовим стартом у житті».

     Принагідно Валерій Вікторович вручив подяки працівникам та учням училища.

     Музичне вітання від вихованців гуртків художньої самодіяльності училища стало яскравим мистецьким завершенням заходу.

Переглядів: 244 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2019