Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Оздоровча кампанія 2017

 

Нормативна база проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року

1. Орієнтовний перелік нормативно-правових документів щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей

2. Пам'ятка щодо організації медико-санітарного забезпечення роботи  пришкільного табору

3. Мережа мовних таборів GoCamp

4. Мережа дитячих закладів оздоровлення 2017

5. Мережа закладів оздоровлення та відпочинку системи освіти станом на 01.06.2017

6. Розпорядження Черкаської ОДА № 112

7. Розпорядження Черкаської ОДА № 194

8. Наказ управління освіти і науки ОДА № 124

9. Лист МОНУ № 662

10. Лист ДСУ з питань безпечності харчових продуктів

11. Мережа закладів оздоровлення та відпочинку системи освіти станом на 15.07.2017

 

Стартувала літня оздоровча кампанія-2017

     Стартувала літня оздоровча кампанія 2017 року. З 29 травня свою діяльність розпочали 772 заклади оздоровлення та відпочинку системи освіти області. Нині функціонує 612 пришкільних таборів відпочинку, у яких відпочиває 38 651 дитина, 158 таборів праці і відпочинку з денним перебуванням (6 370 дітей) та 2 позаміські оздоровчі заклади – оздоровчий табір «Веселка» Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість» та військово-патріотичний табір «Козацький гарт» для юнаків на базі Маньківського позаміського дитячого оздоровчого закладу «Дивокрай», у яких оздоровлюється 158 школярів. У тому числі на базі навчальних закладів області організовано діяльність 46 таборів відпочинку патріотичного спрямування, якими охоплено 2 376 школярів.

     Разом з цим, знову свою діяльність розпочали літні мовні табори. Наразі функціонує 329 таборів та загонів, у яких відпочинок та вивчення іноземних мов поєднують 7 630 учнів.

     Оздоровча кампанія лише стартувала і набирає обертів, тому згодом планується відкриття наметового табору Черкаського клубу юних моряків і 6 позаміських оздоровчих таборів. Оздоровчі заклади функціонуватимуть у Кам’янському, Жашківському, Уманському районах. Разом з цими функціонуватимуть 3 обласні оздоровчі заклади: табори «Мальва» та «Еврика» для творчо обдарованих дітей та учнів-членів МАН на базі обласного центру роботи з обдарованими дітьми та оздоровчий табір «Мрія» для дітей працівників сфери освіти.

 

Патріотично «підковані» колегіанти

     Відпочинок у пришкільному таборі «Сонечко» Смілянської школи №3-колегіуму щодня радує табірчан цікавими заходами та новими відкриттями. Нещодавно тут відбувся День патріота. Справжні патріоти мають не лише любити свою країну, а й добре знати розмаїття її культурно-історичних пам’яток. Тож цього дня діти мали змогу стати учасниками патріотичної гри-квесту «Золота підкова Черкащини».

     Подорожуючи станціями, колегіанти змогли показати себе справжніми знавцями культурних пам’яток, символіки нашої держави. Маленькі ерудити відповідали на питання, що стосуються історії нашого краю з такою легкістю, що можна з впевненістю сказати, що вони не лише люблять нашу країну, а цікавляться її історією та здобутками. Тож такий відпочинок учнів є не лише розвагою, а й додатковою сходинкою для отримання нових знань та вмінь!

 

 

Довгоочікуваний відпочинок

     Завершився 2016-2017 навчальний рік і розпочався наступний довгоочікуваний етап в житті учнів – літнє оздоровлення, протягом якого дітям потрібно відпочити та набратись сил, здоров’я, енергії.

     З цією метою у Смілянській школі №3-колегіумі розпочав роботу пришкільний відпочинковий табір із денним перебуванням «Сонечко». Щороку учні з великим задоволенням відвідують його, оскільки саме тут можна разом із своїми ровесниками не просто порадіти теплу, сонцю, яскравій зелені, а й весело провести час.

     Відкриття табірної зміни діти відзначили святковим концертом та веселою дискотекою. А 1 червня всі разом відсвяткували День захисту дітей, відвідали заходи у міському парку, поласували морозивом.

     Різноманітні конкурси, змагання, інсценізації – це неповний перелік розваг, що чекають на дітей у таборі «Сонечко». Корисне харчування та перебування на свіжому повітрі допоможуть по-справжньому оздоровити школярів.

     Сподіваємось, що час, проведений у пришкільному таборі «Сонечко», пролетить весело і з користю для учнів.

 

 

Юні техніки на канікулах

     З 1 по 16 червня 25 вихованців КПНЗ "Міська станція юних техніків" м. Черкас цікаво та змістовно повели час у Літній школі технічного всеобучу.

     Літні канікули для них розпочалися зі свята до Дня захисту. Також програма відпочинку та оздоровлення передбачала заняття в технічних гуртках станції, прогулянки в парках і скверах міста, виробничі екскурсії.

     Протягом перебування у таборі вихованці побували на екскурсії на телевежі, судноверфі, в аеропорту; ознайомилися з роботою пожежної частини, хлібокомбінату.

 

 

Друга зміна розпочала роботу у таборі «Дахнівська Січ»

     Близько сотні дітлахів приїхали на відпочинок до козацького табору «Дахнівська Січ». Тут відкрили вже другу зміну та провели урочисту лінійку спільно з першим заступником голови облдержадміністрації Віталієм Ковалем та начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максимом Зеленським.

     – Під час відпочинку в таборі, переконаний, отримаєте безліч нових вражень, навичок і вмінь, – сказав, звернувшись до дітей, Віталій Коваль, – відчуєте себе справжніми козаками й козачками, долучившись до участі в іграх та змаганнях. Бажаю вам за цей період знайти нових друзів, почерпнути важливе для себе, навчитися працювати в команді та підтримувати одне одного.

     Враховуючи, що зміна розпочалася напередодні Дня Конституції України, Віталій Коваль передав дітям книжки «Ти і я маємо рівні права» – від канадської неурядовоюї організації Stabilization Support Services та Міністерства соціальної політики України. У них в ігровій формі надано пояснення конституційних прав дітей.

     Директор табору Людмила Цимбалюк розповіла про те, що в таборі відпочиватимуть діти від 6 до 16 років у складі 5 куренів.

     – Програма ж нашого табору базується на основі козацьких традицій та народної педагогіки, – сказала Людмила Борисівна. – Діти займаються народно-прикладним мистецтвом, навчаються їздити на конях, стріляють з лука, гвинтівки, навчаються козацькому строю. Програма насичена заходами національно-патріотичного спрямування, зокрема проводимо флеш-моби, також співаємо, влаштовуємо театралізовані дійства. Намагаємося відзначати спільно з таборуючими всі національні свята, аби діти вивчали традиції свого роду.

     Керівниця табору зауважила, що тут обов’язково враховують побажання дітей. Для цього проводять анкетування. Також у таборі організовують тренінги з англійської, німецької мови, які проводять викладачі з ЧНУ.

Черкаська обласна державна адміністрація © 2019