Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Мовні табори

 

Літній відпочинок з англійською

 

Літні мовні табори 2017 року

     З 29 травня 2017 року розпочали діяльність 329 літніх мовних таборів та загонів, які функціонують на базі пришкільних відпочинкових таборів. До відпочинку й креативного навчання у таких таборах залучено 7 630 школярів. 27 таборів включено до проекту „GoCamps”, який вже другий рік поспіль реалізується громадською організацією GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Проектом передбачено діяльність в означених таборах волонтерів з інших держав (США, Великобританії, Німеччини, Канади, Франції та Туреччини), які будуть працювати з дітьми.

     Наразі до 5 навчальних закладів м. Черкас, м. Золотоноші, м. Тального та Черкаського району уже прибуло 6 волонтерів. Очікується приїзд інших волонтерів до 12 червня.

 

 

Літо з іноземними мовами

          Гідним завершенням 2016/2017  навчального року  стала робота  літніх мовних таборів у загальноосвітніх навчальних закладах міста Умані №4,8,9,11, НВК-міській гімназії, НВК№7-колегіумі, НВК№10-медичній гімназії, що працювали з 29 травня по 12 червня 2017 року. Їхньою метою  було вдосконалення мовної компетентності учнів, підвищення мотивації до вивчення англійської та німецької мов. Літні мовні табори стали  осередком  сучасної освіти, творчого розвитку  дітей.  Протягом тематичних днів з дітьми проводилися екскурсії,  різноманітні ігри, квести, майстер-класи, конкурси.

        Жарти, гарний настрій панували впродовж усіх днів роботи таборів. Всього у літніх мовних таборах відпочило  316 учнів.

        З 12 червня 2017 року розпочав роботу літній англомовний табір спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови. Він буде функціонувати в рамках реалізації спільного проекту „Go Camps” громадської організації GoGlobal  та  Міністерства освіти і науки України.

     Літо з іноземними мовами продовжується.

 

 

Відпочиваємо навчаючись

     Прагнучи поєднати навчання із захоплюючим відпочинком, для учнів Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 організовано літній мовний табір “The Creatives”, основною метою якого є удосконалення мовленнєвих навичок, подолання психологічного та мовного бар’єрів, розвиток творчих здібностей школярів.

     Цього року його учасниками стали учні 4-7 класів, які кожного дня беруть участь у роботі творчих майстерень (лінгвістичної, акторської, дизайнерської, театральної). Вихованці табору є активними учасниками лінгвістичних ігор та інтерактивних вправ, створюють постери, організовують флешмоби. Всі враження та емоції відображаються в щоденниках успіху, створених в стилі «hand-made» у вигляді емблем загонів.

     Це літо для учасників мовного табору – особливе, тому що вони мають унікальну можливість поспілкуватися з носіями англійської мови, волонтерами, представниками міжнародної організації «Operation Rebuilt».

 

 

Удосконалюємо англійську – спілкуємось з волонтером із Великобританії

     Мовний табір Смілянської школи №3-колегіуму "ECO-LEADER CAMP" - це незабутні враження та спогади, дружня команда, приємна атмосфера, команда фахівців, котрі допомагають учням відшліфувати знання. Щодня дітей чекають захопливі пригоди, веселі ігри, спілкування. У таборі панує атмосфера взаєморозуміння, дружби та радості.

     Для того, щоб мовний табір пройшов весело, максимально ефективно і в напрямку всебічного розвитку дитини, вчителі та учні школи №3-колегіуму долучилися до програми Go Camp, у рамках якої навчальний заклад пройшов відбір і на сьогоднішній день у мовному таборі працює волонтер з Великобританії - Робін Форкінг.

     Робін - студент музичного коледжу, проживає у Манчестері і мріє стати вчителем музики. Саме тому Робін вирішив спробувати себе у ролі вчителя і, разом з тим, допомогти українським дітям вдосконалити володіння англійською.

     Табірчани працюють над проектами та креативними завданнями, знімають влоги, грають в ігри, а найголовніше - вдосконалюють не тільки англійську мову, а й культурологічний світогляд.

     Спілкування з Робіном проходить не лише у межах закладу. Для гостя цікавими видалися екскурсії вулицями Сміли, поїздка до Черкас та насичена культурна програма роботи, відпочинку, спілкування та обміну емоціями і враженнями.

 

 

Відпочинок з іноземними мовами у мовних пришкільних таборах Умані

     З метою зацікавлення учнів до вивчення іноземних мов, забезпечення якісного навчання і практичного застосування англійської та німецької мов, поєднання навчання із відпочинком,  отримання мотивації для подальшого удосконалення знань відділом освіти Уманської міської ради організовано роботу 8 літніх мовних таборів у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

     Англомовні загони працювали у ЗОШ №№4,8,9,11,12, НВК-міській гімназії, НВК №7-колегіумі, НВК №10-медичній гімназії, німецькомовні -у ЗОШ №4, НВК-міській гімназії, СШ№12. Роботою літніх мовних загонів було охоплено 368 учнів.

     Основними завданнями  літніх мовних таборів було удосконалення мовленнєвих навичок учнів через підготовку, організацію та проведення інтерактивних та групових занять, залучення дітей до творчої діяльності.

     До програми щоденних занять у літніх мовних таборах були включені лінгвістичні заняття,  рухливі ігри, виховні заходи, екскурсії, інсценівки, бесіди, вікторини, мовні ігри, фразеологічні, лінгвістичні естафети, віртуальні екскурсії, квести, флешмоби.

     НВК-міська  гімназія, НВК№7-колегіум, СШ№12 стали учасниками проекту «GoСamp -2017», засновниками якого є громадська організація «GoGlobal» та Міністерство освіти  і науки України. Тематичне наповнення мовних загонів НВК№7-колегіуму було організовано  за одним із напрямів проекту під назвою «Спорт і здоров’я»; вихователі мовного табору НВК-міської гімназії обрали  для себе напрямок, пов’язаний з  вихованням в учнів лідерських якостей, завдяки чому учасники літнього мовного табору СШ №12 мали можливість співпрацювати з  волонтером з Алжиру Баширом Тахараві.

Черкаська обласна державна адміністрація © 2020