Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Вступна кампанія 2016 

Перелік вищих навчальних закладів Черкащини

1. Наказ Міністерства освіти і науки від 15.10.2015 №1085 Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році

2. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році

3.  Наказ Міністерства освіти і науки від 06.06.2016 № 622 Про затвердження змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2015 року № 1085

4. Інформаційні матеріали щодо документів осіб, які мають право на зарахування за співбесідою, на зарахування в межах встановлених квот та на першочергове зарахування.

5. Наказ Міністерства освіти і науки від 02.07.2016 № 755 Про затвердження змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2015 року № 1085

6. Зміни до умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році

Вступна кампанія 2015

Перелік вищих навчальних закладів Черкащини

Терміни прийому документів до вступу у ВНЗ 2015 року

1. Лист Міністерства освіти і науки України щодо нарахування конкурсного бала вступникам на навчання до вищих навчальних закладів України у 2015 році

2. Умови прийому

3. Зміни до умов прийому

4. Про використання форм документів

5. Зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році

 

Вступна кампанія – 2015 розпочалася

     10 липня 2015 року розпочався прийом документів до вступу у вищі навчальні заклади України, який завершиться о 12 годині 01 серпня 2015 року.

     Списки рекомендованих до зарахування осіб оприлюднюються не пізніше 12.00 02 серпня 2015 року. Пріоритетний вибір вступниками місця навчання здійснюється до 18.00 06 серпня 2015 року.

     У 2015 році можна вступити максимум до 5 ВНЗ і не більше ніж на 3 напрями підготовки в кожному з них. Тобто всього вступник може подати 15 заяв, на кожній із яких потрібно буде зазначити пріоритетність (1 – 15). Заява з пріоритетом "1" – спеціальність, за якою абітурієнт хоче навчатися найбільше. Отже, перед поданням необхідних документів абітурієнт повинен добре подумати, до якого ВНЗ і на яку спеціальність він хоче найбільше. Пріоритетність, визначена вступником у заяві про участь у конкурсі, не може бути змінена протягом вступної кампанії.

     У цьому році заяву на вступ можна подати в електронній (заповнивши форму на сайті ВНЗ) і паперовій формі.

     Під час подання заяви в паперовій формі вступник спершу має пред’явити:

  • паспорт, військовий квиток або посвідчення про приписку, свідоцтво про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта) або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;
  • атестат (або диплом) і додаток до нього;
  • сертифікат (сертифікати) відповідного рівня ЗНО (для вступників після 11 класів).
  • 6 кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

     У 2015 році медична довідка не потрібна.

     Варто зауважити, що вступник подає сертифікат ЗНО тільки 2015 року, тобто сертифікати попередніх років не приймаються!

     Якщо вступник рекомендується до зарахування на навчання відповідно до 1-го власно обраного пріоритету, він втрачає право участі в подальшому конкурсі за наступними пріоритетами. Якщо вступник рекомендується до зарахування на навчання відповідно до 2-го власнообраного пріоритету, він втрачає право участі в подальшому конкурсному відборі за наступним пріоритетом, при цьому зберігається його право участі в конкурсі за першим. Тобто зараховуються спочатку заяви з найвищим пріоритетом, а всі наступні анульовуються. Усіх абітурієнтів зарахують в одну хвилю.

     Вступники, яким анульовано рекомендацію до зарахування на бюджетні місця, не втрачають права участі в конкурсі на місця, що фінансуються за кошти фізичних і юридичних осіб.

     Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 07 серпня 2015 року.

     Зарахування на бюджет відбувається 08 серпня 2015 року, на контракт – 14 серпня 2015 року.

     Зверніть увагу: Міністерство освіти і науки України (далі – МОНУ) дозволяє приймати від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» або ступеня «магістр», документи без оригіналів диплому бакалавра та додатку до нього за умови подання оригіналів документів до моменту виконання зазначеними категоріями абітурієнтів вимог до зарахування (http://mon.gov.ua/content/Діяльність/Вступна%20кампанія%202015/Вступна%20кампанія/tmpe97b.pdf).

     Обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою   для ВНЗ, які перебувають у сфері управління МОНУ додаються: (http://mon.gov.ua/activity/education/vishha/vstypna.html).

     Телефони гарячої лінії «Вступна кампанія 2015» у МОНУ: (044) 481-32-15 та 096-444-30-86; у Департаменті освіти і науки обласної державної адміністрації: (0472) 64-34-22, 64-41-01.

     Окрім того повідомляємо, що з 10 липня по 28 серпня у МОНУ відбуватиметься прийом громадян щодо консультування з питань вступу          до вищих навчальних закладів України за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10, кабінет 122.

 

 

 

 

Вступна кампанія 2014

 

Перелік вищих навчальних закладів Черкащини

Перелік професійно-технічних навчальних закладів Черкащини

Основні терміни проведення вступної кампанії 2014 року

Нове в Умовах прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році

 

 

Вступна кампанія триває

     В області, як і в Україні вцілому, триває вступна кампанія до вищих навчальних закладів.

     Станом на 25 липня Єдиною державною електронною базою з питань освіти зареєстровано 38 100 заяв від вступників, які вступають до вищих навчальних закладів для отримання кваліфікації молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста або магістра.

     Лідерами симпатій абітурієнтів за кількістю поданих заяв є Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Черкаський державний технологічний університет, Черкаський медичний коледж, Черкаський політехнічний технікум, Черкаський державний бізнес-коледж, Черкаський комерційний технікум, Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка та Смілянський технікум харчових технологій ЧДТУ.

     Прийом документів від абітурієнтів до ВНЗ ІІІ-ІУ р.акр.триватиме до 12 години 1 серпня.

     Прийом документів від абітурієнтів до ВНЗ І-ІІ р.акр. та абітурієнтів, які мали проходити співбесіду, вступні екзамени або творчі конкурси завершено 24 липня.

     Триває прийом документів до 22 професійно-технічних навчальних закладів області, до яких Міністерством освіти і науки України доведено державне замовлення на підготовку кваліфікованих робітників у кількості 4040 осіб.

     Станом на 28 липня ц.р. показник виконання державного замовлення професійно-технічними навчальними закладами області становить 63,3 відсотка, тоді як по Україні, станом на 21.07.2014 – 28 відсотків.

     Серед лідерів, за результатами виконання державного замовлення, державні навчальні заклади:

     «Черкаське вище професійне училище» - 100,0 %,

     «Черкаський професійний будівельний ліцей» - 95,0 %,

     «Черкаський професійний ліцей» - 90,3 %,

     «Лисянський професійний аграрний ліцей» - 67,0 %.

     Запрошуємо абітурієнтів до ВНЗ ІІІ-ІУ р.акр. для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня  «бакалавр» та професійно-технічних навчальних закладів для здобуття робітничих професій.

 

 

Вступна кампанія до ВНЗ України розпочалася!

     Сьогодні, 11 липня, приймальні комісії розпочинають прийом заяв на вступ до вищих навчальних закладів України. Прийом документів триватиме впродовж трьох тижнів і завершиться о 12.00 годині 1 серпня.

     Абітурієнти мають можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них.

     Для участі у конкурсному відборі абітурієнти можуть використовувати як результати ЗНО отримані у 2014 році, так і результати тестування попередніх років, що отримані у період з 2008 до 2013 років.

     Цьогорічною особливістю визначення рейтингового бала є зменшення ваги шкільного атестату при вступі до ВНЗ. Максимальний бал атестату про повну загальну середню освіту у 2014 році складатиме 60 балів замість 200.

     Прийом документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і мають проходити співбесіду або вступні екзамени закінчіться 24 липня. Співбесіди та вступні екзамени у вищих навчальних закладах будуть проведені з 25 липня до 1 серпня.

     Абітурієнти, які проходитимуть творчі конкурси у вищих навчальних мають встигнути подати документи до 24 липня. Конкурси проводитимуться у кілька сесій з 21 липня до 1 серпня.

     Рейтинговий список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, має бути оприлюднений вищими навчальними закладами не пізніше 12.00 години 2 серпня.

     Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться не пізніше 15.00 години 11 серпня. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 18 серпня.

     У 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу, як у паперовій, так і в електронній формі. Традиційна паперова заява має подаватися вступником особисто.

     Абітурієнтам бажаємо успіхів і здійснення задумів!

 

У Міносвіти України працює "гаряча лінія" та організовано прийом громадян щодо вступної кампанії 2014 року

     Для забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2014 року у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, консультування громадян з питань вступу до професійно-технічного навчального закладу і ВНЗ та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства Міністерством освіти і науки України організовано роботу консультативних телефонів.

     Телефон "гарячої лінії" "Вступна кампанія у професійно-технічних навчальних закладах" – +380(44)279-16-56, +380(44)279-38-65.

     Телефон "гарячої лінії" "Вступна кампанія у вищих навчальних закладах" – +380(44)481-32-15.

     Окрім того, Міністерством освіти і науки організовано прийом громадян щодо консультування з питань вступу до вищих навчальних закладів України за адресою: Київ, проспект Перемоги, 10, кабінет 122.

 

З 1 липня розпочалася вступна кампанія у професійно-технічних навчальних закладах області

Зробіть правильний вибір! Знайдіть своє місце в житті!

 

     Вибір професії - це відповідальний крок у житті кожної людини. Майбутню професію слід обирати свідомо, з урахуванням не лише своїх нахилів і здібностей, а і особистих та суспільних інтересів.

     Професійно-технічна освіта Черкащини представлена 23 державними професійно-технічними навчальними закладами, середньорічний контингент яких становить близько 10 тисяч учнів і слухачів, які навчаються за 132 професіями. Щорічно ПТНЗ випускають,  близько 4 тисяч кваліфікованих робітників, з яких 60 відсотків одержують кваліфікацію з двох-трьох професій.

     Серед переваги здобуття професійно-технічної освіти, передусім – можливість отримати базову та повну загальну середню освіту, високий рівень фахової робітничої кваліфікації, здобути початкову вищої освіти та продовження навчання у вищому навчальному закладі за профілем підготовки без проходження ЗНО, щомісячне стипендіальне забезпечення, що є надзвичайно важливим для учнів із малозабезпечених сімей, оплата праці під час проходження виробничої практики, а головне – гарантоване працевлаштування після закінчення навчального закладу.

     Ми пропонуємо отримати професії, які користуються великим попитом у провідних галузях економіки нашої держави та  забезпечать Вам матеріальний добробут.

     Професійно-технічні навчальні заклади області чекають на Вас!

     З переліком професійно-технічних навчальних закладів області ви можете ознайомитись, натиснувши на посилання.

 

Міністерством освіти і науки України внесено зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році

     Ознайомитися зі змінами до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році ви можете, натиснувши на посилання.

 

 

Міністерством освіти і науки України затверджено умови прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році

     Наказом Міністерства освіти і науки України від 29 жовтня 2013 року № 1510 затверджено умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році.

 

З умовами прийому можна ознайомитись, відвідавши розділ сайту Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації «Каталог нормативних документів».

 

 

Вступна кампанія 2013

Результат вступної кампанії у вищих навчальних закладах області 

Мережа вишів Черкащини, яка впродовж десяти років налічувала 29 навчальних закладів, поповнилась Канівським гуманітарним інститутом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, створеним на базі Канівського училища культури і мистецтв, на виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка».

Корсунь-Шевченківське педагогічне училище імені Т.Г. Шевченка рішенням сесії обласної ради реорганізовано в Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка.

Станом на вересень 2013 року контингент вищих навчальних закладів області становить 43 тисячі осіб, що на 5 тисяч менше минулого навчального року. Зменшення загального контингенту пояснюється незначним, в порівняння з минулим роком, набором молоді на навчання за контрактною формою.

Однак, за кошти державного бюджету навчається 22,7 тисячі студентів, що майже на одну тисячу більше показників минулого навчального року. У процентному співвідношенні це становить 53 %.

Із 43 тисяч осіб – 29200 осіб, а це 68 %, здобувають освіту на денній формі навчання: у 8 закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації – 15000 осіб, у 22 вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації – 14200 осіб.

Всього до вищих навчальних закладів області цього року вступило 17540 осіб, з яких за кошти державного бюджету – 8870 (50,6 %) осіб.

На початковий цикл навчання до вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації зараховано 9065 осіб, 5337 (58,9 %) з яких на місця, що фінансуються з державного бюджету. (У 2012 році відповідно 11300 та 6326 (56,0 %).

На здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста вступило 4562 особи, бакалавра – 4500 осіб, з яких відповідно 89 та 79 відсотків студентів обрали денну форму навчання.

На старші курси за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста, магістра зараховано 8474 особи. Перевагу денній формі навчання надали абітурієнти, які вступили на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста та магістра, відповідно 53,6 та 67,6 відсотків осіб; за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра – 40 відсотків.

Студентами стали 315 осіб з числа медалістів, 118 осіб, які закінчили базову загальну середню школу із свідоцтвом з відзнакою, та 56 призерів олімпіад.

Серед студентів першого курсу 38 осіб – діти-сироти, 87 – діти, позбавлені батьківського піклування, 147 осіб – діти-інваліди та 11 – діти з малозабезпечених сімей.

Загальна кількість випускників освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра, які здобували освіту на денній формі навчання, – 11465 осіб, з них 6845 осіб тих, хто навчався за кошти державного бюджету.  

Працевлаштування  випускників 2013 року становить 84,3 відсотки.

 

Перші результати вступної кампанії

11 серпня цього року відбулось зарахування абітурієнтів у ВНЗ на денну форму навчання на основі базової та повної середньої освіти.

Під час вступної кампанії 2013 року кількість поданих заяв до вищих навчальних закладів Черкащини становила 39,4 тис.

У новому навчальному році ВНЗ області розпочнуть підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» за 452 спеціальностями загальним ліцензованим обсягом 34,7 тисяч осіб, що на 2,6 тисячі менше минулого навчального року.

У порівнянні з 2012 роком Міністерством освіти і науки України зменшено кількість затверджених місць за державним замовленням – на 470 місць, що становило 8446 місць.

Правом вступу на 1-й курс денної форми навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» скористався 2431 абітурієнт, а це кожен 3-й випускник ЗОШ; для здобуття «молодшого спеціаліста» - 2766 абітурієнтів.

За оперативними даними для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» на державну форму навчання вступило 2766 осіб, серед яких 157 сиріт та осіб з обмеженими можливостями.

 

Наразі зарахування абітурієнтів до ВНЗ І-ІV рівнів акредитації за кошти фізичних та юридичних осіб триває. Остаточні дані щодо кількості зарахованих студентів будуть відомі в кінці поточного місяця.

 

Вступна кампанія завершилась – навчальні заклади вивісили списки рекомендованих до зарахування

Щойно завершилась вступна кампанія, але хвилювання абітурієнтів продовжується, адже у навчальних закладах вивішені списки рекомендованих до зарахування. Залишилось дізнатись: пройшли чи ні? Тож напружено вдивляючись у списки, здобувачі освіти шукають свої імена та прізвища. Здебільшого на обличчях вступників можна побачити тріумфуючий вираз переможця, але трапляються і засмучені обличчя тих, кому доведеться спробувати ще раз. Втім, враховуючи те, що більшість абітурієнтів подає заяви для вступу відразу в декілька навчальних закладів, у тих, кому цього року не пощастило все ще залишається шанс, що звільняться місця на державну форму навчання чи на контракт.

 

«Сьогодні вже принесла оригінали документів, оскільки подавалась відразу в декілька навчальних закладів. Але пройшла на державну форму навчання тільки тут. Батьки дуже зраділи, коли дізнались цю новину. Звісно ж, не обійшлось без переживань, адже вступ є дуже важливим кроком у житті», - так коментує свій власний досвід вступу одна із майбутніх студенток черкаського вишу.

Нагадаємо, що рекомендованим до зарахування абітурієнтам до 5 липня необхідно подати оригінали документів, адже у випадку неподачі їх місця займуть наступні в рейтингу.

 

Випускники 4 курсу ЧНУ проходять вступні випробування для вступу на 5 курс. Як зазначають самі абітурієнти, освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» та «магістр» дасть змогу підвищити конкурентоспроможність на ринку праці, адже роботодавець віддає перевагу випускникам з дипломом спеціаліста чи магістра.

 

Передостанній день вступної кампанії

Передостанній день вступної кампанії – 2013: у ВНЗ Черкащини зареєстровано 39,3 тис. заяв абітурієнтів на 8446 місць державного замовлення.

         Термін оприлюднення рейтингових списків вступників:

перший – не пізніше 12 години 1 серпня 2013 року,

другий  –  не пізніше 12 години 5 серпня 2013 року,

 

третій  –   не пізніше 12 години 8 серпня 2013 року.

 

Вступна кампанія триває

Вибір навчального закладу, спеціальності, подача документів та здача іспитів завжди є дуже хвилюючим та особливим для вступників. Але здолати переживання та допомогти зробити вірний вибір абітурієнтам допомагають члени приймальної комісії Черкаського державного технологічного університету.

А виглядає усе приблизно так: у холі університету оформляють необхідні документи абітурієнти, поруч сидять батьки, які переживають за своїх дітей, за вибір ними майбутнього фаху. Члени приймальної комісії - досвідчені працівники університету надають кваліфіковану допомогу в оформленні документів усім бажаючим абітурієнтам. Робота ведеться по факультетам.

      

 

При вході до уніерситету також можна спостерігати зворушливу картину, адже тут вивішені списки рекомендованих до зарахування: батьки та абітурієнти з неприхованим переживанням вдивляються у списки, шукаючи власні прізвища.

 

Вступна кампанія продовжується

 

 

Станом на 9.00 год 24 липня 2013 року у ВНЗ Черкащини зареєстровано

34 900 заяв від  абітурієнтів.

Подано всього заяв до ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації - 8 885.

Подано всього заяв до ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації - 26 005.

 

Рейтинг  ВНЗ Черкащини за кількістю поданих заяв:

ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації:

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини - 8374

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького - 7518

Черкаський державний технологічний університет - 6321

Уманський національний університет садівництва - 1884

Академія пожежної безпеки  ім. Героїв Чорнобиля - 992

Східноєвропейський університет менеджменту і економіки - 626

 

ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 

Черкаський медичний коледж - 1530

Черкаський державний бізнес-коледж - 1207

Черкаський політехнічний технікум - 807

Черкаський комерційний технікум - 661

Черкаський  кооперативний економіко-правовий колледж - 555

 

Уманський медичний коледж - 391

 

Вступна кампанія Черкаського медичного коледжу

 

За оперативною інформацією приймальної комісії Черкаського медичного коледжу, на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» станом на 19 липня 2013 року подали заяви 1169 осіб, на здобуття      «бакалавра» - 339.

 

 

 

 

Оперативна інформація щодо вступної кампанії ЧНУ

 

За інформацією Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького про кількість поданих абітурієнтами документів для вступу, станом на 16 липня 2013 року зареєстровано 4889 заяв претендентів на здобуття звання «бакалавр», 7 – звання «спеціаліст» та 27 абітурієнтів виявили бажання навчатися за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».

 

 

 

Оперативна інформація про кількість поданих заяв до Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу

 

Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж повідомляє, що за оперативною інформацією приймальної комісії закладу станом на 16 липня 2013 року зареєстровано 440 заяв абітурієнтів, з яких до Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу подано 335 заяв, до Уманської філії закладу – 105.

 

 

 

 

Статистика вступної кампанії Черкаського державного бізнес коледжу

 

Як інформує Черкаський державний бізнес коледж, станом на 12 липня 2013 року до закладу подано 547 заяв абітурієнтів на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та 114 заяв – на здобуття рівня «бакалавр».

 

 

 

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького інформує

 

Черкаська обласна державна адміністрація © 2020