Вхід
Статистика
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 30 » За результатами обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають» видано сигнальні примірники збірників пошукових робіт
16:32
За результатами обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають» видано сигнальні примірники збірників пошукових робіт

     Управлінням освіти і науки облдержадміністрації спільно з обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді видано сигнальні примірники збірників пошукових робіт «Герої не вмирають» та «Волонтери – герої нашого часу» за результатами проведення обласного військово-патріотичного конкурсу, присвяченого героям-захисникам незалежної та суверенної України.

     У пошукових роботах збірників 2016-2017 рр. «Герої не вмирають» їхні автори розповідають про життєвий та бойовий шлях захисників Вітчизни. Унікальність збірника полягає в тому, що його написали діти, юні патріоти нашої держави, які прагнуть, щоб імена сьогоднішніх героїв закарбувалися в сучасній історії України.

     «Волонтери – герої нашого часу» - збірка історій про волонтерські організації та волонтерів сьогодення, які взяли на себе відповідальність за життя героїв-захисників сучасної України та цивільних людей.

     Молоді автори пошукових робіт - учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, - прагнуть зберегти в пам’яті народу імена тих, хто доклав максимум зусиль для збереження незалежності нашої країни.

     Збірники розраховані для використання педагогічними працівниками та учнями у рамках освітнього процесу.

Переглядів: 153 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018