Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Май » 22 » З перемогами на всеукраїнських конкурсах повернулися юні екологи та дослідники Черкащини
11:15
З перемогами на всеукраїнських конкурсах повернулися юні екологи та дослідники Черкащини

     З  16 по 18 травня 2017 року в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в рамках Тижня науково-освітніх проектів «Україна-Європа-Світ» пройшов фінальний тур Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та Всеукраїнський конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

     Метою та завданням проведених конкурсів була всебічна підтримка обдарованої молоді, виявлення кращого досвіду науково-практичної та експериментальної діяльності, залучення учнів до раціоналізаторства та винахідництва, пропаганда досягнень у галузі науки і техніки.

     Фіналістом конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів стала Іващенко Вікторія, учениця 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради, яка представила проект «Каністерапія як метод корекції комп’ютерної залежності» у секції «Психологія».

     ІІ місце у секції «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія» зайняла Боговик Альбіна, учениця 6 класу Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Є. Гулі, вихованка гуртка «Юні екологи-природодослідники» Смілянського районного центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради, яка представила проект «Аналіз екологічних наслідків спалювання стерні та городніх решток. Вплив спалювання на склад ґрунту».

     У Всеукраїнському конкурсі «Юний дослідник» взяла участь  учениця 5 класу Ватутінської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Ватутінської міської ради Ликова Марія з експериментально-дослідницьким проектом «Гідропоніка як метод вирощування культур».

     Учасники та переможці конкурсів були нагороджені Грамотами Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та цінними призами.

Переглядів: 51 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018