Вхід
Статистика
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Апрель » 27 » Винахід УДПУ за результатами Всеукраїнського конкурсу визнано найкращим у Черкаській області
08:57
Винахід УДПУ за результатами Всеукраїнського конкурсу визнано найкращим у Черкаській області

     Корисна модель «Великогабаритний сферичний дзеркальний космічний рефлектор» визнана кращим винаходом Черкаської області на Всеукраїнському конкурсі «Винахід року – 2016».

     На урочистій церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2016», що проходила у столичному Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності, викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцент кафедри технологічної освіти Олег Мелентьєв одержав Диплом та Почесну нагороду. Олег Борисович очолив творчий колектив з розробки винаходу «Великогабаритний сферичний дзеркальний космічний рефлектор», на який у співавторстві із професорами Олександром Безлюдним, Андрієм Гедзиком, Олександром Коберником та Станіславом Ткачуком був отриманий патент № 100777.

     За участь у всеукраїнському конкурсі та вагомий внесок університету в розвиток інноваційної діяльності в Україні директор «Укрпатенту” Полонська Н.А. висловила ректору УДПУ, професору Олександру Безлюдному подяку.

     Щиро вітаємо колектив авторів із перемогою і бажаємо подальших досягнень та успішного застосування розробок.

Переглядів: 38 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018