Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Январь » 26 » Використання ІКТ на уроках спецтехнологій обговорили на обласному семінарі-практикумі
16:09
Використання ІКТ на уроках спецтехнологій обговорили на обласному семінарі-практикумі

     25 січня 2018 року на базі ДНЗ «Канівське вище професійне училище» проведено обласний семінар-практикум для педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти Черкащини – фахівців машинобудівного напрямку на тему «Використання ІКТ на уроках спецтехнологій». Захід організовано Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Черкаській області.

     Учасників заходу привітала заступник директора закладу освіти Твереза С.І.

     У вступному слові методист НМЦ ПТО у Черкаській області Лупан О.В. зазначив, що від майстерності та фахової компетентності викладача, майстра виробничого навчання, їхньої спроможності вдало використовувати сучасні методи та форми навчання в роботі залежить майбутній фаховий рівень та добробут випускників.

     У рамках проведення семінару досвідом роботи поділилися провідні педагоги напрямку.

     Змістовною була презентація викладача спецпредметів ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робочих кадрів» Бондаренка В.І. «Використання інструкційно-технологічних карток на уроках спецтехнологій».

     Викладачем-методистом ДНЗ «Канівське вище професійне училище» Нехорошевим А.В. був проведений відкритий урок з учнями 5-го курсу, які навчаються за спеціальністю «Галузеве машинобудування» з теми «Розробка та візуалізація керуючої програми для верстата з програмним керуванням за допомогою САПР «Edit NC» та САПР «CNC Simulator»». На прикладі даного уроку була презентована методика проведення практичних робіт з проектування керуючих програм для верстатів з програмним керуванням.

     Завдяки тісній співпраці з базовим підприємством ТОВ «Магнітприлад» учні Канівського вищого професійного училища тестують написані програми не лише за допомогою спеціальних програм-симуляторів, а й безпосередньо на надсучасному обладнанні. Так, процес виконання однієї з написаних учнями програм був продемонстрований учасникам семінару під час екскурсії на дане підприємство.

     На прохання учасників семінару Нехорошевим А.В. був також проведений майстер-клас з розробки креслень з використанням САПР «Компас 3D-16V».

  • Лише використовуючи всі можливі ресурси, застосовуючи сучасне програмне забезпечення, враховуючи рекомендації роботодавців можна підготувати справді кваліфікованого робітника, конкурентоспроможного на ринку праці. На досягнення цієї мети і спрямовані подібні семінари – обміни досвідом, - зазначають організатори заходу.
Переглядів: 67 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018