Вхід
Статистика
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 27 » Відзначення Міжнародного дня Організації Об'єднаних Націй в Уманському національному університеті садівництва
09:21
Відзначення Міжнародного дня Організації Об'єднаних Націй в Уманському національному університеті садівництва

     Вже традиційно щороку 24 жовтня світове співтовариство відзначає Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй (День ООН). Цей день є річницею з моменту прийняття у 1945 році її Cтатуту – документу, що описує всі цілі та напрями в роботі ООН.

     Цьогоріч Уманський національний університет садівництва долучився до відзначення Міжнародного Дня Організації Об’єднаних Націй та став одним з 25 офіційних партнерів Представництва ООН в Україні серед вищих навчальних закладів з метою проведення інформаційної кампанії «День ООН в навчальних закладах України».  З цієї нагоди кафедрою публічного управління та адміністрування університету було оголошено конкурс наукових робіт серед студентів за тематикою «Роль ООН у вирішенні глобальних проблем у світі». Головною метою даного заходу було підвищення обізнаності студентів щодо діяльності Організації та привернення уваги молоді до універсальних цінностей та принципів, які є та мають бути основою світового порядку – захист прав людини, миру, безпеки, сталого розвитку та глобального партнерства.

     Конкурсною комісією кафедри публічного управління та адміністрування було відібрано 8 студентських наукових робіт. За результатами конкурсного відбору комісія визначила трьох переможців, якими стали:

1. Інна Ходзіцька-Іваненко – «Забезпечення миру та стабільності на міжнародному рівні» (11 – м – пб);

2. Анастасія Поляніцька – «Глобальний внесок ООН у функціонування міжнародного туризму» (11 – м – тм);

3. Марія Захарченко – «Національна безпека як основа захисту суспільства та гарантії її забезпечення» (21 – пб група).

    Крім того, на кафедрі публічного управління та адміністрування проведено науково-практичний семінар, присвячений Міжнародному дню Організації Об’єднаних Націй та 25-річчю Представництва ООН в Україні. У роботі семінару взяли участь викладачі та студенти бакалаврату та студенти магістратури спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Відкрив семінар завідувач кафедри публічного управління та адміністрування доцент Сергій Приліпко, який в своїй доповіді відзначив основні цілі та завдання сталого розвитку діяльності ООН.  Студентка групи 11-м-пб Світлана Усенко висвітлила основні аспекти історії розвитку та діяльності ООН, а переможці конкурсу наукових робіт ознайомили присутніх з основними тезами своїх робіт.

     Всі переможці конкурсу та учасники семінару нагороджені цінними та заохочувальними призами.

  • Відзначення Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй дає змогу привернути увагу молодого покоління до глобальних цілей сталого розвитку та можливих шляхів їх реалізації у майбутньому, - зазначають представники університету.

 

Інформує прес-центр Уманського НУС

Переглядів: 32 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018