Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Ноябрь » 3 » Відбувся обласний семінар щодо впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти
16:42
Відбувся обласний семінар щодо впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

     2 листопада на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний робочий настановчий семінар щодо упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. До участі в семінарі були запрошені учителі початкових класів, методисти, які відповідають за початкову ланку освіти та заступники директорів пілотних шкіл.

     Учасники семінару переглянули та обговорили відеоролики про діяльність пілотних шкіл області, обмінялися думками з приводу організації освітнього середовища у своїх закладах освіти. Під час практикуму «Кооперативне навчання» учасники семінару ознайомилися з методичними рекомендаціями щодо проведення ігрових вправ та їхнього застосуванням у роботі з учнями початкових класів.

     Педагоги мали змогу переконатися у доцільності врахування теорії множинного інтелекту у плануванні інтегрованого навчання, виконуючи практичні завдання у групах.

     Учасникам семінару були поставлені нові завдання для подальшої роботи за проектом.

Переглядів: 43 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018