Вхід
Статистика
Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Май » 31 » Відбулося засідання Ради ректорів, директорів ВНЗ області
14:52
Відбулося засідання Ради ректорів, директорів ВНЗ області

     На черговому засіданні Черкаської обласної ради ректорів, директорів вищих навчальних закладів обговорено особливості цьогорічної вступної кампанії та фінансування ВНЗ області в 2017 році.

     Учасників зібрання привітав заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

         — Освіта поряд із аграрним сектором є візитівкою Черкаської області. У цьому заслуга і 11-тисячного колективу освітян, які працюють у галузі вищої освіти, — зазначив він.

     Про вступ-2017 детально розповів начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

     Так, цьогоріч вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

     У 2017 році вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі.

     Ще однією новацією Вступної кампанії – 2017 є визнання минулорічних сертифікатів ЗНО.

    Вперше Умовами прийому до ВНЗ України не передбачений набір за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти «спеціаліста».

     Також Валерій Вікторович визначив термінологію проведення вступної кампанії, яка цьогоріч розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

     Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

     Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 7 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року.

     Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 до 31 липня.

     У цілому, цьогорічні Умови вступу варто позиціонувати, як такі, що приділяють значну увагу категорійним особам.

     Про проблеми, з якими зіткнулися всі вищі навчальні заклади, доповів ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, голова ради ректорів, директорів ВНЗ Черкащини Олександр Черевко.

     Рада ректорів, директорів вищих навчальних закладів виклала весь комплекс проблем у зверненні, яке адресувала комітетам Верховної Ради з питань освіти і науки та з питань бюджету, Кабінету Міністрів України. Воно містить 12 пропозицій щодо забезпечення життєдіяльності вищих навчальних закладів області.

Переглядів: 56 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018