Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Ноябрь » 6 » Відбулися Обласні педагогічні читання на тему «Сім’я – лоно культури людства»
16:58
Відбулися Обласні педагогічні читання на тему «Сім’я – лоно культури людства»

     2 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та Обласного центру Гуманної Педагогіки відбулися Обласні педагогічні читання на тему «Сім’я – лоно культури людства», в яких взяли участь близько 180 освітян Черкащини: методисти районних та міських відділів освіти, директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі-предметники, вчителі початкових класів, вихователі дошкільних навчальних закладів, практичні психологи та соціальні педагоги.

     Учасників заходу привітала в.о. ректора інституту, проректор з навчально-методичної роботи Раїса Дзюбак, яка означила напрямки роботи педагогічних читань.

     Директор Обласного центру Гуманної Педагогіки, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту інституту Світлана Гаряча розповіла про результати ІV зустрічі Координаційної Ради Міжнародного центру гуманної педагогіки, що відбулася 14-18 липня 2017 року в м. Бушеті (Грузія). Світлана Анатоліївна висвітлила основи, на яких має будуватися сім’я та у чому полягають принципи її створення, такі як любов, духовна спільність, співтворчість та співдружність, взаємоповага, взаєморозуміння, співчуття, милосердя та безкорисливе служіння.

     Освітяни у своїх виступах наголосили на ролі національної культури та виховання у сім’ї для розвитку духовної особистості, на створенні в родині атмосфери поваги і любові до старшого покоління, на значимості шкільних предметів у формуванні родинних цінностей.

     Педагогічні читання виразно підкреслили та актуалізували у свідомості учасників важливість споконвічних родинних цінностей, щоб сімейне лоно з маминими колисковими, татовими міцними руками, з мудрими порадами наших бабусь і дідусів було дійсно джерелом духовного розвитку дитини і разом з тим творінням безмежної неповторної культури українського народу.

Переглядів: 44 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018