Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 27 » Відбулася обласна нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів
09:26
Відбулася обласна нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів

     24 жовтня в ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відбулася обласна нарада керівників закладів професійно-технічної освіти на тему «Розвиток професійно-технічної освіти Черкащини – запорука зростання економіки регіону».

     Розпочав роботу засідання Валерій Данилевський, який підвів підсумки роботи за 2017/2018 навчальний рік та сформулював пріоритетні завдання діяльності закладів професійно-технічної освіти області на 2017/2018 навчальний рік. Окремо Валерій Вікторович зупинився на кадрових, фінансових питаннях та загалом означив стан справ щодо діяльності мережі закладів галузі.

У своєму виступі Валерій Данилевський відзначив необхідність посилення роботи щодо співпраці з соціальними партнерами, участі у грантових програмах і проектах.

     Також начальник управління освіти і науки проаналізував вступну кампанію 2017 року, озвучив результати роботи щодо соціального захисту категорійних дітей, наголосив на необхідності посилення профорієнтаційної роботи, волонтерської діяльності, участі вихованців ПТНЗ у Всеукраїнській грі "Сокіл" ("Джура").

     Директор ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» Валентина Молоцило на прикладі власного навчального закладу розповіла про досвід налагодження співпраці з соціальними партнерами.

     Заступник начальника відділу вищої, професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення управління Тетяна Кійко означила питання освітніх субвенцій, річної звітності, виплати заробітної платні, участі у проектах ДФРР.

     Спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Лариса Стрижак розповіла про зміни в законодавстві щодо охорони праці та безпеки життєдіяльності учнів та працівників.

     Директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області Наталія Мартинюк поінформувала про законодавчі нововведення щодо сфери діяльності системи профтехосвіти.

     Валентина Ткаченко зупинилася на питаннях виконавської дисципліни, захисту персональних даних учнів, зміни у проведенні ЗНО у 2018 році, проведення конкурсів фахової майстерності у 2017/2018 році навчальному році.

     Керівники професійно-технічних навчальних закладів взяли активну участь в обговоренні питань порядку денного.

Переглядів: 54 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018