Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Август » 28 » Відбулася нарада головних бухгалтерів навчальних закладів обласного підпорядкування
17:40
Відбулася нарада головних бухгалтерів навчальних закладів обласного підпорядкування

     На базі Комунального навчального закладу «Черкаський  обласний інститут післядипломної  освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 28 серпня 2017 року відбулася нарада головних бухгалтерів навчальних закладів обласного підпорядкування.

     Заступник начальника відділу  вищої, професійно-технічної  освіти   та фінансового забезпечення  управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Кійко ознайомила присутніх з вимогами щодо проведення тарифікації працівників на 2017-2018 навчальний рік, стану використання бюджетних коштів за 2017  рік   основних параметрів формування бюджетних запитів на 2018 рік та нового порядку розрахунку освітньої субвенції.

     Наталія Малега, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії  управління, повідомила  головних бухгалтерів про запровадження нових нормативних актів з питань бухгалтерського обліку та фінансово-господарської діяльності, а також основних вимог щодо складання бухгалтерської та фінансової  звітності.

     Ольга Бондаренко, головний спеціаліст відділу  вищої, професійно-технічної  освіти та фінансового забезпечення  управління, ознайомила  про основні вимоги щодо заповнення бюджетних запитів за програмно-цільовим методом.

     Валентина Чорноіваненко,  головний бухгалтер-ревізор  централізованої бухгалтерії  управління, поінформувала присутніх про стан усунення порушень, виявлених у навчальних закладах при проведенні контрольних заходів перевіряючими органами, зокрема, обліку та використання благодійних внесків та спонсорської допомоги.

     Іншими фахівцями управління надано роз’яснення з питань складання оперативної бухгалтерської та державної статистичної звітності.

Переглядів: 117 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018