Вхід
Статистика
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Август » 1 » Відбулася Четверта зустріч Координаційної Ради Міжнародного центру Гуманної Педагогіки та діячів Міжнародного руху Гуманної Педагогіки
15:13
Відбулася Четверта зустріч Координаційної Ради Міжнародного центру Гуманної Педагогіки та діячів Міжнародного руху Гуманної Педагогіки

     У невеликому кахетинському селі Бушеті (Грузія) 14-18 липня 2017 року відбулася Четверта зустріч Координаційної Ради Міжнародного центру Гуманної Педагогіки та діячів Міжнародного руху Гуманної Педагогіки. На ній були присутні близько 50 учасників з України, Білорусії, Литви, Латвії, Естонії, Росії, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану та Грузії. Від України було 6 учасників; Черкащину представила завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників інституту, директор Обласного центру Гуманної Педагогіки,  віцепрезидент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки, член Координаційної ради Міжнародного центру гуманної педагогіки, кандидат педагогічних наук Світлана Гаряча.

     Зустріч пройшла на території садиби сім’ї Ш.О. Амонашвілі, яка є родзинкою не лише села, а й всієї Грузії. Тут проходять літні школи, семінари, зустрічі, на які приїздять вчені, педагоги, батьки і діти з усього світу.

     На зустрічі ділилися досвідом розповсюдження і утвердження ідей Маніфесту Гуманної Педагогіки, обговорювали результати розвитку творчих форм роботи, таких як фейєрверки педагогічних ідей, фестивалі уроків, педагогічні театри, педагогічні гостини, роздумували над новими ідеями.

     Ш.О. Амонашвілі вкотре розширив горизонти гуманної педагогіки учасників зустрічі. Він наголосив на тому, що гуманна педагогіка - не надбання ХХ століття, а талант і геній людства. Також було зроблено акцент на тому, що на сьогодні є досить важливим поєднання інтелектуального, творчого і духовного розвитку молодого покоління. Діти стають дорослими тоді, коли живуть поруч із дорослими, які живуть серйозним відповідальним життям. Процес еволюції свідомості здійснюється через культуру (вшанування світла), освіту, самовдосконалення і роботу з батьками.

Переглядів: 52 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018