Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Январь » 25 » Вебінар для педагогічних працівників професій переробної промисловості та торговельного напрямку
16:43
Вебінар для педагогічних працівників професій переробної промисловості та торговельного напрямку

     Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області (далі - НМЦ) 24 січня 2018 року відбувся вебінар для педагогічних працівників професій переробної промисловості та торговельного напрямку на тему «Кращий досвід роботи методичних комісій професій переробної промисловості та торговельного напрямку».

     У рамках вебінару методист НМЦ Бабенко С.Ф. акцентувала увагу на тому, що результативна робота методичних комісій є одним із головних напрямків методичної діяльності в закладах, та звернула увагу учасників заходу на чинне Положення про роботу методичної комісії у ЗП(ПТ)О.

     Під час заходу майстер виробничого навчання ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Коломійчук Н.Г. поділилася досвідом роботи методичної комісії професій переробної промисловості щодо впровадження елементів дуальної форми навчання при підготовці кваліфікованого робітника з професії «Жилувальник м’яса та субпродуктів».

     Заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Березань І.М. розповіла про роботу методичної комісії щодо підготовки учнів до конкурсу фахової майстерності «Продавець продовольчих товарів».

     Голова методичної комісії ДНЗ «Звенигородський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» Козій В.І. ознайомила із планами та перспективами роботи методичної комісії з професії «Сировар. Маслороб» щодо впровадження елементів дуальної форми навчання при підготовці кваліфікованого робітника з професії «Сировар. Маслороб».

Переглядів: 42 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018