Вхід
Статистика
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Апрель » 21 » В УДПУ завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології
16:23
В УДПУ завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології

     19-21 квітня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія» для студентів вищих навчальних закладів, де політологія не є спеціальністю.

     64 учасники із 37 ВНЗ України випробовували свої знання та уміння під час теоретичного та дослідницького етапів. Студенти письмово виконали завдання проблемного й творчого характеру з історії та теорії політичної науки, пройшли тестування та презентували власні наукові дослідження.

     Учасники олімпіади продемонстрували високий рівень політичної та громадянської культури, систематизовані наукові знання про історію та теорію політичної науки, уміння самостійно аналізувати актуальні проблеми сьогодення, відстоювати власну точку зору перед опонентами.

     За результатами олімпіади студентка УДПУ ім. Павла Тичини Ольга Гончарова нагороджена дипломом ІІ ступеня.

За оригінальне, нестандартне розв’язання олімпіадних завдань учасники нагороджені спеціальними грамотами оргкомітету у номінаціях «Знавець історії політичної думки», «Знавець теорії політичної науки», «За оригінальне вирішення наукової проблеми», «За кращий публічний захист наукової роботи», «За інноваційний підхід у вирішенні проблемного завдання».

     У рамках олімпіади відбулося засідання Всеукраїнського круглого столу «Становлення і руйнування політичних міфів в українському суспільстві». Науковці та студенти також мали змогу відвідати цікаві екскурсії національним дендрологічним парком «Софіївка», туристичним маршрутом «Таємничі підземелля Василіанського монастиря» та переглянути мистецький  захід «Танцювальний марафон «Ми – українці!».

Переглядів: 49 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018