Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Июнь » 19 » В Одесі відбувся Всеукраїнський семінар для вчителів англійської мови
15:34
В Одесі відбувся Всеукраїнський семінар для вчителів англійської мови

     15-17 червня 2017 року в м. Одесі відбувся Всеукраїнський семінар для вчителів англійської мови «Teacher Development Summer Institute on Teaching American Culture». Для участі у тренінгах було подано багато заявок від педагогів з усієї України, але відібрано було лише 25 вчителів з різних регіонів. Учасником цього семінару стала і вчитель англійської мови Смілянської школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк.

     У ході семінару «Teacher Development Summer Institute on Teaching American Culture» були розглянули різні питання. Педагоги отримали корисні знання та практичні навики щодо американської культури. Крім того, ознайомились із стратегічним консалтингом: працювали над розробкою стратегії організації та впровадження в навчальний процес американської культури у контексті розвитку лідерських здібностей, національної самоідентифікації та внутрішньої мотивації.

     Тренери Вілліам Волф та Джої Фордайс поділилися власним досвідом роботи із таких питань: створення ситуації успіху як основна стратегія роботи вчителя англійської мови; міжнародні проекти як складова діяльності навчального закладу; культурологічні складові уроку англійської мови; ефективні алгоритми використання нових методик.   

     Наприкінці семінару всі учасники були залучені до створення спільного проекту «3PD- Радість спілкування».

     Учасники семінару з усієї України продемонстрували високий рівень творчості та інноваційності, критичного мислення та вміння вирішувати проблеми, комунікативні навички та навички співробітництва, лідерства та відповідальності. Представниця Черкащини Наталія Голоднюк відзначає, що для неї найціннішою стала практична спрямованість семінару, що дозволить використовувати отримані знання та навички у щоденній роботі.

Переглядів: 54 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018