Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Сентябрь » 30 » В обласному центрі роботи з обдарованими дітьми відбулося теоретичне заняття з цивільного захисту
11:49
В обласному центрі роботи з обдарованими дітьми відбулося теоретичне заняття з цивільного захисту

     26 вересня в КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» заступником начальника штабу з питань цивільного захисту управління освіти і науки облдержадміністрації Миколою Германом проведено теоретичне заняття з цивільного захисту.

     Метою проведення заходу було удосконалення системи цивільного захисту як органу повсякденного управління процесами захисту учасників навчально-виховного процесу від можливого раптового нападу противника, наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха та на випадок виникнення терористичних проявів.

  • Найвища цінність суспільства - життя і здоров’я людей. Проте з кожним роком зростає кількість чинників, що можуть нести небезпеку і загрожувати життю. Особливої уваги потребують, звичайно ж, діти. Тому пріоритетним завданням працівників освіти є набуття знань, умінь і навичок з цивільного захисту, – зазначив Микола Миколайович.
Переглядів: 37 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018