Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Декабрь » 22 » В обласній прокуратурі нагородили учасників та переможців конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності
17:07
В обласній прокуратурі нагородили учасників та переможців конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності

     21 грудня в приміщенні Черкаської обласної прокуратури відбулося урочисте засідання з нагоди нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності.

 

     Участь в урочистості взяли прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, ректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Олександр Черевко, декан Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Володимир Богданов.

     Звертаючись до учасників конкурсу, Сергій Овчаренко подякував студентам за активну участь, відзначивши високий рівень робіт конкурсантів. Також Сергій Анатолійович виразив слова подяки закладам вищої освіти, педагогічні працівники яких підготували юних знавців прокурорсько-слідчої діяльності.

 

     Валерій Данилевський подякував співробітникам прокуратури за співпрацю: «Прокуратура Черкаської області виступила як партнер освітньої галузі, який взяв на себе вагому частину навантаження щодо організації та проведення конкурсу».

     Користуючись нагодою, Валерій Данилевський вручив подяку Сергію Овчаренку за сприяння у проведенні конкурсу.

 

     Принагідно Валерій Вікторович привітав учасників конкурсу. Нагадаємо, що переможцями від нашої області стали студенти Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Артеменко Андрій та Черніков Олександр.

     До привітань також долучився Олександр Черевко: «Наші студенти мають розуміти одне - вони стоять на старті життя, але для них всі двері відкриті. Адже якщо в тебе є знання - у тебе є можливість реалізувати себе у житті».

 

     У рамках заходу студенти поділилися своїми враженнями від участі в конкурсі, розповіли про науковий та творчий пошук у ході написання конкурсних робіт.

 

     Урочистим моментом заходу стало нагородження учасників та переможців конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності.

Довідково:

     У жовтні 2017 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич підписали спільний наказ «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», який передбачає залучення прокурорів до проведення правоосвітніх навчань школярів та студентів, а також оголошення щорічних конкурсів творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів. Наразі перший такий конкурс завершено, у ньому взяли участь понад 2 тис студентів усіх вишів країни з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів. У півфінал було відібрано 331 роботу. Комісія з числа працівників Генеральної прокуратури України, Міністерства освіти і науки України та викладачів провідних вишів обрала з них 23 найкращі. Так, перемогли студенти із Миколаївської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

Переглядів: 79 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018