Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Февраль » 12 » Уманський НУС – серед лідерів аграрної освіти України у світовому рейтингу
16:04
Уманський НУС – серед лідерів аграрної освіти України у світовому рейтингу

     Початок кожного року цікавий тим, що це пора підведення підсумків. І саме в цей час кожен має змогу не лише усвідомити переваги та прогалини у своїй діяльності у недалекому минулому, а й окреслити перспективи на майбутнє.

     Інформацію для таких роздумів надають численні рейтинги, що демонструють розвиток закладу освіти у порівнянні з іншими вітчизняними освітніми інституціями за сферою надання освітніх послуг, регіоном, в цілому по Україні.

     З цієї позиції цікавим і пізнавальним є рейтинг Webometrics, що складається Національною дослідницької радою Іспанії – однією з найбільших наукових установ Європи. У даному ранжуванні, що ведеться, починаючи з 2004 року, беруть участь 24 тисячі закладів вищої освіти світу. Серед ключових критеріїв, за якими досліджують діяльність освітніх установ, – показники цитованості у мережі Інтернет і базі даних Scopus, а також рівень відкритості доступу користувачів до результатів досліджень і матеріалів, пов’язаних з усіма сферами діяльності закладу.

     За даними цьогорічного вищезгаданого рейтингу аграрних ЗВО України Уманський національний університет посідає другу позицію з 20 подібних освітніх установ. У цілому по Україні Уманський НУС посів 38 позицію, а в загальносвітовому переліку – 5125 місце (http://agronews.ua/node/74704).

 

Інформує прес-центр Уманського НУС

Переглядів: 41 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018