Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Июнь » 22 » Учениця фізико-математичного ліцею здобула перше місце на конкурсі «Податківець майбутнього»
14:44
Учениця фізико-математичного ліцею здобула перше місце на конкурсі «Податківець майбутнього»

     Учениця фізико-математичного ліцею м. Черкас Валерія Лаут гідно представила Черкащину та ДФС Черкаської області на першому Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього».

     Конкурс, організований Навчально-науковим інститутом економіки, оподаткування та митної справи відбувся в Університеті державної фіскальної служби України. На захід з’їхались абітурієнти з усіх куточків України. Було сформовано п’ять команд на чолі з капітаном у кожній.

     Інтелектуальний конкурс (гра) складався із шести раундів у формі «запитання – відповідь». Питання стосувалися податків у різні часи їхнього існування.

     За підсумками гри обрано три найкращі команди, які отримали дипломи та солодкі призи. Валерія – капітан однієї з команд-переможців, - нагороджена дипломом за І місце у Всеукраїнському інтелектуальному конкурсі.

     Відмінні знання Валерії відмітив ректор УДФСУ Павло Пашко. Начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа висловив переможниці подяку за високий рівень податкової культури, популяризацію податкової та митної грамотності й ідей та достойне представлення Черкащини і ДФС у Черкаській області у конкурсі.

     Відмітимо, що за Положенням про конкурс, затвердженим Вченою радою Університету державної фіскальної служби України, перемога в інтелектуальному конкурсі (І місце) та диплом І ступеня дає право першочергового вступу до Університету.

     Ще слід додати, це вже третя поспіль відзнака Валерії від фіскальної служби.

     У 2015 році вона перемогла в обласному конкурсі «Майбутнє країни – у мріях дитини» з роботою «Лист до України» А в 2014 році, як найактивніший учасник проекту із створення єдиного в Україні стінопису про заможну країну, бюджет і податки (акція «Намалюй свою країну!»), отримала Подяку начальника головного управління фіскальної служби за особистий внесок у підвищення податкової культури населення та активну громадянську позицію.

Інформує «Нова Доба»

Переглядів: 57 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018