Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Ноябрь » 8 » Участь у міжнародній конференції у Німеччині
12:57
Участь у міжнародній конференції у Німеччині

     З 1 по 3 листопада 2017 року у м. Гамбурзі проходила міжнародна конференція на тему «Фашизм і антифашизм у наш час – критичні розслідування». Участь у ній взяли представники 20 країн світу, зокрема з Бразилії, США, Індії, Греції, Італії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Великобританії, Іспанії, Росії, Польщі. Від України – троє науковців з Києва і Харкова та вчитель історії, заступник директора з навчально-виховної роботи Богуславецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» ім. М.О. Максимовича Золотоніської районної ради Тетяна Москаленко. Робочою мовою конференції була англійська.

 

     Відкриття заходу відбулося у м. Люнебурзі, а потім робота продовжилася у Гамбурзькому інституті соціальних досліджень.

     Конференція досліджувала сучасну актуальність фашизму та антифашизму шляхом порівняння думок наукових експертів з цих історичних рухів та діячів громадянського суспільства. Обговорювався взаємозв'язок фашизму та економічної кризи, фашизму та націоналізму, фашизму та антифашизму, висвітлювалися їх глобальні мережі та локальні траєкторії.

     - Обговорені на конференції питання важливі не лише для науковців, а й для кожного небайдужого громадянина світу. Для вчителів, які працюють із старшокласниками, набувають особливої ваги: ми виховуємо майбутнє і мріємо, щоб наші учні стали учасниками справжнього громадянського суспільства. Це особистості, що формуються інтелектуально, морально, фізично. Тому дуже важливо розуміти з якими поглядами вони підуть у доросле життя, туди, де прийдеться приймати самостійні рішення. Поведінка, дії, світогляд молодих людей напряму залежить від фундаменту знань та цінностей, які дає вчитель, - зазначає Тетяна Москаленко.

Переглядів: 31 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018