Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 10 » Участь делегації Уманського НУС в інавгурації нового навчального року
13:35
Участь делегації Уманського НУС в інавгурації нового навчального року

     На запрошення ректора Академії імені Якуба з Парадижа у місті Гожув Великопольский (Республіка Польща), професора Ельжбети Скорупскої-Рачинскої делегація Уманського національного університету садівництва у складі ректора, професора Олени Непочатенко, завідувача відділу міжнародних зв’язків Віталія Рибчака та декана факультету менеджменту Наталії Вернюк взяли участь в урочистостях з нагоди інавгурації 2017-2018 навчального року.

     Для польських університетів урочистий початок нового навчального року – це особлива подія, сповнена академічних традицій та ритуалів, а запрошення до участі в інавгурації та безпосередня участь в ній є знаком особливої поваги та довіри між дружніми університетами. Серед учасників святкового заходу - численні представники державних і місцевих органів влади, наукових установ, духовенства та бізнесу, закордонні партнери, студенти і співробітники університету.

     Під час інавгурації від імені колективу Уманського НУС з початком нового навчального року присутніх привітала ректор університету Олена Непочатенко, яка висловила впевненість у подальшій плідній співпраці у сфері наукової та освітньої діяльності. Ректор закцентувала увагу на необхідності академічної роботи з обміну науковими та навчальними досягненнями, спільну участь в конкурсах на здобуття міжнародних грантів та наукових проектах, реалізацію міжнародних навчальних програм, обмін студентами та викладачами, підготовку спільних наукових публікацій.

     Завершилася урочиста церемонія інавгурації 2017-2018 навчального року святковим виконанням традиційного гімну усіх студентів «Гаудеамус» у виконанні хору школярів із Литви.

 

Переглядів: 25 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018