Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Декабрь » 28 » У Золотоніському професійному ліцеї відкрили навчально-практичний центр з професії "Швачка. Кравець. Закрійник"
19:33
У Золотоніському професійному ліцеї відкрили навчально-практичний центр з професії "Швачка. Кравець. Закрійник"

     28 грудня 2017 року, з метою реалізації заходів у рамках пілотного проекту модернізації підготовки робітників з низки професій, ініційованого Кабінетом Міністрів України, в ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з професії «Швачка. Кравець. Закрійник».

     Привітати колектив та учнів ліцею завітали поважні гості: перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника Валентина Ткаченко, депутат обласної ради Вадим Гайович, заступник директора Золотоніського міськорайонного центру зайнятості Ірина Юркова, голова координаційного центру допомоги армії В’ячеслав Ломака, представники підприємств-роботодавців.

     На початку заходу директор Золотоніського професійного ліцею Костянтин Короткий представив напрямки діяльності та досягнення закладу освіти. Водночас Костянтин Павлович подякував обласному керівництву за сприяння у розвитку ліцею.

     Віталій Коваль привітав педагогічний колектив з вагомою подією, принагідно запевнивши у підтримці зі сторони обласної влади. Також Віталій Володимирович відзначив, що з новим обладнанням Золотоніський професійний ліцей неодмінно поліпшить конкурентоспроможність, а випускники матимуть вищий рівень затребуваності на ринку праці.

     Принагідно за сумлінну працю на благо розвитку професійно-технічної освіти Віталій Коваль вручив директору ліцею Костянтину Короткому пам’ятний нагрудний знак «200 років від дня народження Тараса Шевченка».

     До привітань на адресу колективу закладу та учнів долучився Вадим Гайович, який відзначив систематичну роботу ліцею щодо надання волонтерської допомоги українським військовим.

     Подяку і вітання педагогам та учням училища з фронту передав В’ячеслав Ломака.

     Ірина Юркова наголосила на необхідності поглиблення співпраці між закладами професійно-технічної освіти, представниками бізнесу та влади.

     У ході урочистості учні ліцею представили увазі присутніх колекцію спецодягу, виготовленого під керівництвом майстрів виробничого навчання. Особливо вразив показ колекції традиційного українського одягу, що був відтворений відповідно до автентичних зразків.

     У рамках заходу його учасники ознайомилися з можливостями новоствореного навчально-практичного центру та поспілкувалися з учнями, які вже почали опановувати новітню техніку.

     Завершив захід святковий концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності закладу освіти.

Довідково:

    ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей» заснований у жовтні 1936 року як Золотоніське радгоспне училище, що з 01.09.1984 року мало назву «Золотоніське сільське середнє професійно-технічне училище №10», з 09.11.2011 перейменовано на Державний навчальний заклад «Золотоніський професійний ліцей».

     Головним завданням навчального закладу є підготовка кваліфікованих робітників за професіями;

  •  Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів (категорія «С»);
  •  «ТрактОрист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1»); водій автотранспортних засобів (категорія «С»);
  •  «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «В1», «01»); слюсар із ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»;
  •  «Кравець; закрійних»;
  •  «Кухар; кондитер»;
  •  «Обліковець із реєстрації бухгалтерських даних; оператор

комп’ютерного набору»;

  •  «Муляр; штукатур, лицювальник-плиточник».

     На сьогодні в ліцеї навчається більше 300 учнів.

     Стратегічною метою ліцею є задоволення потреб громадян, суспільства у професійній освіті,  організація високоефективного освітнього процесу на основі використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, впровадження інформаційних технологій в навчально-виробничий процес, забезпечення всебічного розвитку дитини як особистості, її нахилів, здібностей, талантів, професійного самовизначення.

     Педагогічний колектив ліцею поряд із навчальною веде активну роботу з національно-патріотичного та фізичного виховання учнів. Вже не перший рік працівники та учні ліцею на чолі з директором є активними учасниками програми «Волонтер» для АТО. Зокрема, щотижня направляють на лінію фронту різноманітні вироби кулінарної продукції, пошитий одяг, маскувальні сітки, обереги.

     У березні 2017 році колектив ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей» на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» у конкурсі з тематичних номінацій за роботу «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота» нагороджено срібною медаллю та дипломом.

     У жовтні 2017 року ліцей взяв активну участь у роботі IX Міжнародної виставки «Інноватика з сучасній освіті». Зокрема, на конкурс з тематичних номінацій було представлено роботу «STEM-освіта — від уроку до інновації», яка відзначена Академією педагогічних наук та Інститутом модернізації змісту освіти Золотою медаллю. За участь у виставці директору ліцею Короткому К.П. було винесено подяку, а заклад нагороджено Дипломом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості начально-виховного процесу.

     ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей» у складі регіональної команди Черкащини взяв участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine - 2017» в компетенції «Кондитерське мистецтво». За результатами конкурсних фахових випробувань учениця ліцею Тетяна Зайцева виборола два призових місця; за модуль «Святковий торт» - 1 місце, за модуль «Художня робота з тіста» - III місце.

Переглядів: 129 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018