Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Май » 17 » Туризм і краєзнавство об’єднує!
16:04
Туризм і краєзнавство об’єднує!

     З 12 по 14 травня 2017 року, за сприяння управління освіти і науки облдержадміністрації, обласного управління лісового та мисливського господарства та комунального підприємства «Черкасиводоканал», у лісовому масиві поблизу с. Геронимівки відбулися обласний етап Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів і обласний етап Всеукраїнського зльоту туристів-краєзнавців (далі – чемпіонат, зліт).

     Під час відкриття заходів директор Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради Олександра Фігура привітала всіх учасників та зазначила про важливість даних заходів, як однієї із складових національно-патріотичного виховання учнівської молоді, заходів, що сприяють глибокому дослідженню традицій та звичаїв українського народу, а також перевірити учнів на витривалість, спритність, командний дух та вміння орієнтуватися в лісовій місцевості.

     У зльоті взяли участь 5 команд юних туристів-краєзнавців (40 учасників) від навчальних закладів м. Сміли, Золотоніського, Смілянського, Христинівського та Черкаського районів.

     Зліт проходив за трьома напрямками:

  • Туристсько-краєзнавчий маршрут;
  • Конкурсна програма;
  • Творчі майстерні.

     У чемпіонаті взяли участь 11 команд (66 учасників) від навчальних закладів м. Умані, м. Черкас, м. Сміли, Золотоніського, Жашківського, Черкаського, Уманського районів та Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

     Команди змагалися на дистанціях «Крос-похід», «Смуга перешкод» ІІІ та ІІ класів.

     Переможцями на дистанції «Крос-похід» ІІІ класу стали:

     1 місце – команда «Крокус» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

     2 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

     3 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

«Крос-похід» ІІ клас (група Б)

     1 місце – команда Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради.

     2 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської районної ради.

     3 місце – команда Гельмязівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Золотоніської районної ради.

«Крос-похід» ІІ клас (група А)

     1 місце – команда «Ніка» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

     2 місце – команда «Мандрівник» Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

     3 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

Переможцями на дистанції «Командна смуга перешкод» ІІІ клас стали:

     1 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

     2 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської районної ради.

     3 місце – команда «Крокус» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

Переможцями на дистанції «Командна смуга перешкод» ІІ клас (група Б) стали:

     1 місце – команда команда Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради.

     2 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської районної ради.

     3 місце – команда Оксанинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради.

Переможцями на дистанції «Командна смуга перешкод» ІІ клас (група А) стали:

     1 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

     2 місце – команда «Ніка» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

У комплексному заліку на дистанціях ІІІ класу перемогу здобули:

     1 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

     2 місце – команда «Крокус» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

     3 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

У комплексному заліку на дистанціях ІІ класу  (група Б) перемогу здобули:

     1 місце – команда команда Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради.

     2 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської районної ради.

     3 місце – команда Гельмязівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Золотоніської районної ради.

     Переможцями зльоту в напрямку туристсько-краєзнавчий маршрут стала команда Пальмірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради; за напрямками «Творчі майстерні» та «Конкурсна програма» перемогу виборола команда Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради.

 

     Вітаємо учасників. Бажаємо нових перемог!

Переглядів: 67 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2017