Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 27 » Триває робота з реалізації цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»
16:25
Триває робота з реалізації цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»

     26 жовтня у рамках реалізації цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» заступник начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна та ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна відвідали навчальні заклади м.м. Умані, Монастирища та Жашкова аби ознайомитися з комплексом робіт, які вже виконані у школах, що беруть участь у проекті.

     Так освітяни відвідали Уманську загальноосвітню школу № 3 Уманської міської ради. У навчальному закладі здійснено заміну склопакетів на енергозберігаючі, встановлено нові двері до кабінетів, частково здійснено роботи щодо естетичного оздоблення навчальних приміщень. У рамках означеної програми частково встановлено мультимедійні навчальні комплекси в кабінетах фізики, хімії, біології. Також діти мають можливість проводити дозвілля та культмасові заходи у відремонтованому актовому залі; до послуг школярів оновлений спортзал.

     Уманська школа № 3 не випадково є учасником цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», адже навчально-виховний процес у школі організовано на високому рівні. Так У 2015 році учениця школи Толстенко Єлізавета стала стипендіатом Президента України. Загалом, із 2007 року школа має 4 стипендіата Президента України.

     Із 2004 року школа є лідером олімпійського руху в місті, досягає значних результатів на рівні області та щорічних перемог на рівні України.

     За останні 3 роки: 6 учнів стали призерами ІV етапу олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН,  39- ІІІ етапу конкурсу-захисту робіт МАН та олімпіад; 2 учні на обласному рівні мають перемоги у міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика; перше місце в конкурсі знавців права. За цим показником школа –  лідер у місті та входить в десятку кращих шкіл області.

    Крім того, у 2010 році – 2 учнів отримали 200 балів під час проходження ЗНО з історії та один з них ще й з української мови та літератури, у 2014 – 1 учень з історії, у 2015 -  1 учень з історії. Із 2014 року 123 учні були нагороджені дипломами та грошовими преміями на загальноміському святі «Золотий олімп» за участь у всеукраїнського, обласного рівнів олімпіад, конкурсів, МАН.

     Також Оксана Сімушіна та Наталія Чепурна відвідали Монастирищенський НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит» Монастирищенської районної ради. Так, на території навчального закладу частково відновлено асфальтове покриття, здійснено облаштування благоустрою прилеглої території. Також замінено старі вікна на енергоефективні, встановлено двері для навчальних кабінетів. У кабінетах фізики, хімії, біології інстальовано мультимедійні комплекси. Також розпочато роботу щодо естетичного оформлення навчальних приміщень.

     В активі НВК маються значні досягнення. За останні  три роки школа має два переможці обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року. У 2015-2016 н.р. 6 учнів стали призерами ІІІ етапу олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН. І місце у Всеукраїнському літературному конкурсі «Я гордий тим, що українець зроду» зайняли 2 учениці МНВК «Ерудит». У 2016-2017 навчальному році 8 учнів стали призерами ІІІ етапу олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН. 26 учнів закладу були нагороджені дипломами та цінними подарунками на районному святі «Обдарованість Монастирищини» за участь у всеукраїнських, обласних рівнях олімпіад, конкурсів, МАН.

     18 учителів даного закладу є дипломантами обласних виставок передових педагогічних технологій «Освіта Черкащини»,  матеріали робіт яких занесені до анотованого каталогу кращого педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Черкащини» (за результатами ХІХ-ХХІ обласних виставок педтехнологій).

     У Жашківській спеціалізованій школі № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів освітяни оглянули комплекс виконаних робіт. У навчальному закладі замінено всі вікна на енергозберігаючі, встановлено нові двері, здійснено ремонт навчальних приміщень. До послуг школярів відремонтовано спортзал. За кошти місцевих підприємців постійно покращується матеріально-технічна база закладу. Так, на базі школи створено повноцінний багатопрофільний спортивний комплекс, що створює можливості не тільки всебічного розвитку школярів, але і виховання справжніх чемпіонів. Постійно оновлюються шкільні парти та інші меблі для комфортного навчання дітей.

    Жашківська школа нещодавно отримала комплект робототехніки і наразі ведуться роботи щодо облаштування кімнати для занять юних робототехніків. Також  педагогічні працівники освоюють новітній мультимедійні та навчальні комплекси, що поставлені у рамках програми «Інноваційні школи Черкащини», учасником якої є навчальний заклад.

     У даному закладі учні вивчають поглиблено англійську мову, біологію, предмети художньо-естетичного циклу. Всього у школі навчається 703 учні. З 2013 року школярі закладу демонструють найкращий рівень підготовки до районних олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН та конкурсів серед інших шкіл Жашківщини. Зокрема, у 2015-2017 роках 12 учнів стали переможцями районних та обласних олімпіад.  Щодо конкурсу-захисту робіт МАН, то за чотири попередніх років учні школи отримали два перших та чотири других і три третіх місця обласного етапу.

     У 2012 році три учні 11 класів під час проходження ЗНО одержали по 199,4, 199,3 та 199 балів з української мови та літератури, у 2015 -  чотири учні  отримали по 199,6, 199,2, 199,1 та 198,9 з української мови та літератури та історії України відповідно. Щодо складання ЗНО з англійської мови, то у 2017 році 14 учнів отримали результат від 176 до 190 балів. У 2016 та 2017 роках на 10 та 12 відсотків збільшилась кількість випускників, які вступили на бюджетну форму навчання у вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації.

     За останні три роки у всеукраїнських предметних конкурсах «Колосок», «Соняшник», «Кенгуру» учні Жашківськоїспеціалізованої школи №1 здобули 292 дипломи. Також учні закладу з 2013 року отримали 45 обласних нагород у різних видах спорту багатьох видів змагань. У 2015 році учень школи став кандидатом у майстри спорту з боксу, а дві учениці стали призерами Всеукраїнських змагань з легкої атлетики.

 

Довідково:

     З метою реалізації цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», станом на 27 жовтня на інноваційні школи використано 30,6 млн. грн, в тому числі з обласного бюджету – 11,2 млн. грн.

Переглядів: 157 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018