Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 10 » Тиждень правових знань у Смілянському ЦППРК
13:41
Тиждень правових знань у Смілянському ЦППРК

     З 2 по 9 жовтня 2017 року у державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» проведено Тиждень правових знань з нагоди Дня юриста.

     У рамках Тижня для учнів та педагогічних працівників закладу було організовано та проведено ряд  профілактичних, інформаційно-просвітницьких та культурно-мистецьких заходів.

     Мета, яку ставили перед собою організатори проведення Тижня правових знань, полягала, передусім, у переконанні учнів у перевазі здорового способу життя над шкідливими звичками, у формуванні у свідомості учнів сталого стереотипу психологічно та фізично здорової особистості, яка стане успішним громадянином успішної держави.

     У рамках Тижня правових знань учні участь у конкурсі малюнків «Права людини очима підлітків», оформили стіннівки «Навички протидії шкідливим звичкам», виявляли свої знання з особистих прав людини і громадянина у складанні кросвордів. Також були проведені тренінгові заняття про рівність всіх громадян перед законом «Ми рівні в своїх правах», інформаційні години для педагогічних працівників «Формування позитивної мотивації підлітків на здоровий спосіб життя», тематичні години «Здоровий спосіб життя очима сучасної молоді» та «Кримінальна відповідальність неповнолітніх; діти за гратами».

     Під час проведення відкритого виховного заходу на тему «Здоровий спосіб життя – шлях до подолання насильства» учням було запропоновано альтернативу агресивній поведінці в навчальному закладі, вдома, з друзями, що полягала у любові, увазі до своїх близьких, рідних людей та небайдужості до оточуючих. Тренінг «Формування навичок безпечної поведінки» допоміг учням побудувати у свідомості алгоритм дій, що допоможуть подолати прояви насильства у власному житті.

     На завершення Тижня була проведена лінійка, на якій обговорено комплекс заходів, що спряв підвищенню правової обізнаності як учнів, так і педагогічних працівників.

Переглядів: 32 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018