Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Январь » 9 » Створюємо умови для здобуття учнями якісної освіти, – Віталій Коваль у закладах освіти Шполянщини
16:56
Створюємо умови для здобуття учнями якісної освіти, – Віталій Коваль у закладах освіти Шполянщини

     Підвищення мотивації дітей до навчання, а вчителів – до викладацької діяльності - за таким принципом працюють освітяни і на Шполянщині. Тамтешні навчальні заклади відвідав перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль.

     Під час робочої поїздки до району він передав Журавському НВК „Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Шполянської районної радиˮ комплект LEGO з програмним забезпеченням, придбаний в межах обласної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти. У закладі усіляко намагаються вдосконалювати умови для навчального процесу, аби зацікавити дітей та вчителів.

     З сучасними наборами учні матимуть змогу формувати початкові знання з інформатики та програмування, фізики, математики; використовувати інформаційно-комунікаційні технології. Зауважимо, до набору входить процесор, сенсор, мотор, інші деталі, які можна запрограмувати на різні завдання. Для такої роботи в Журавській школі вже виділили окремий кабінет, котрий оглянули перший заступник голови ОДА Віталій Коваль разом із головою Шполянскої РДА Володимиром Потапенком.

     Віталій Коваль, спілкуючись із колективом та дітьми, зауважив, що використання наборів LEGO є справжнім мотиватором до розвитку шкільної природничо-математичної освіти, виявлення творчих здібностей, формування дослідницького типу мислення.

– Сьогодні ми намагаємося створити оптимальні умови для здобуття учнями якісної освіти, – наголосив Віталій Володимирович. – Таким чином інвестуємо в наше майбутнє. Шляхом реалізації обласних програм оновлюємо приміщення, осучаснюємо обладнання, вцілому підходи до викладання та навчання.

     На цьому наголосив перший заступник і під час зустрічі з викладацьким колективом Лебединського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-Ш ступенів №1» в районі. Цей заклад увійшов до двадцятки кращих на Черкащині за результатами проведення ЗНО минулого навчального року.

     Принагідно Віталій Володимирович передав закладу необхідне шкільне приладдя для використання в освітньому процесі.

– Саме завдяки вашим силам і натхненню, – звернувся до присутніх перший заступник, – школа увійшла в 20-ку кращих. І це вкотре доводить, що навчальні заклади сільських місцевостей здатні давати гідні знання учням. А вони натомість мають змогу самостійно вступати до вищих навчальних закладів. Приємно, що школа має такий потенціал.

     Директор школи Віра Поліщук сказала, що в закладі постійно працюють над тим, аби створити комфортні умови для розвитку дитини.

– Ми вчимо дітей вчитися, – сказала керівниця, – поліпшувати власну результативність, досягати в житті поставлених цілей. Бо маємо виховувати не просто дитину, а справжнього громадянина. Водночас працюємо і над самоосвітою, удосконалюючи знання викладачів.

 

Інформує прес-служба Черкаської ОДА

Переглядів: 84 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018