Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Ноябрь » 8 » Студенти Уманського НУС на міжнародній виставці «Агрокомплекс 2017»
18:18
Студенти Уманського НУС на міжнародній виставці «Агрокомплекс 2017»

     Студенти та викладачі інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва відвідали щорічну Міжнародну виставку ефективних засобів для агробізнесу «АгроКОМПЛЕКС-2017».

     Представники УНУС мали унікальну можливість оглянути сучасну сільськогосподарську техніку від провідних світових виробників та дилерів, поспілкуватися зі спеціалістами цих компаній щодо актуальних на сьогодні питань в галузі сільськогосподарського машинобудування та машиновикористання у рослинництві, отримати кваліфіковані консультації фахівців щодо обслуговування та експлуатації тієї чи іншої техніки. Та найголовніше – із перших уст дізналися про переваги обраної ними професії й на прикладі конкретних людей почули формулу побудови успішної кар’єри у престижних компаніях України та зарубіжжя.

     Особливо доречним для студентів був останній день виставки, коли в рамках ділової програми уже традиційно відбувся національний форум «День молодого спеціаліста – «Твій професійний старт». Організований державною установою «Науково-методичний центр «Агроосвіта», національним порталом «Агрокар’єра» та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу», даний форум проводився уже вчетверте та є платформою для дієвого взаємозв’язку між роботодавцями (аграрними підприємствами та підприємствами АПК) та молодими фахівцями аграрної галузі, які знаходяться в пошуку місця практики та роботи.

     Разом із викладачем Людмилою Худік участь у цьому заході взяли студенти 3-4 курсів спеціальностей «Агроінженерія» та «Технологія зберігання і переробки зерна» Уманського НУС.

     День молодого спеціаліста, у рамках проведення виставки, відбувся за двома секціями – «Школа працевлаштування» та «Ярмарок вакансій». Перша секція передбачала презентаційну програму від провідних на українському ринку агрокомпаній України. Під час ярмарку вакансій зацікавлені студенти мали можливість пройти анкетування на виявлення рівня теоретичної підготовленості із певної спеціальності, особисто поспілкуватися з представниками компаній, отримати необхідну інформацію та контакти.

Переглядів: 109 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018