Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Ноябрь » 1 » Студент УДПУ став переможцем міжнародної олімпіади з програмування
17:03
Студент УДПУ став переможцем міжнародної олімпіади з програмування

     І місце на Х Міжнародній олімпіаді з програмування на Кубок академіка Іллі Несторовича Векуа зайняв студент факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Антон Бабак.

     Змагання Кубку Векуа проходили за правилами студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС і стали важливим етапом підготовки українських студентів до першості світу.

     У зв’язку з високою складністю задач Кубку до участі у ньому в першу чергу запрошувалися учасники 1 групи ІІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування та призери ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з інформатики. Команди складалися з двох або трьох осіб. Від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у Міжнародній олімпіаді взяла участь команда факультету фізики, математики та інформатики «QWERTY», у складі якої окрім Антона Бабака були Дмитро Джога та Яків Бойко (тренер команди – Сергій Паршуков).

     Олімпіада відбулася на базі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Організаторами Кубку Векуа виступили Міністерство спорту і молодіжних справ Грузії, Асоціація підтримки програмування (Грузія), Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Грузинський технічний університет.

     Задля розширення участі українських команд рішенням оргкомітету Кубку з 2014 року в Україні створено чотири його площадки. Студенти-програмісти УДПУ змагалися на одній із них – у Вінницькому національному технічному університеті.

     Змагання Кубку Векуа складалися з двох турів – командного і особистого. Незважаючи на важкі завдання, студент УДПУ Антон Бабак зайняв І місце у змаганнях Кубка Векуа серед педагогічних вузів.

     Вітаємо Антона, бажаємо не зупинятися на досягнутому, перемогти на першості світу!

Переглядів: 45 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018