Вхід
Статистика
Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Июнь » 21 » Старт українсько-німецького року мов на Черкащині
15:51
Старт українсько-німецького року мов на Черкащині

     2017-2018 навчальний рік оголошено роком німецької мови в Україні і української мови в Німеччині. Метою запланованих на цей навчальний рік заходів є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти і культури обох країн та започаткування нових довготривалих партнерських стосунків і проектів.

     Хоча офіційне відкриття Українсько-німецького року мов заплановано на вересень 2017 року, перші проекти вже тривають. Одним з перших заходів у галузі підвищення кваліфікації вчителів німецької мови є проведення методико-дидактичних семінарів для вчителів німецької мови Goethe-Institut в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

     Так з 12 по 16 червня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проведено методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови Черкаської області. Референт семінару – Надія Карнаухова, мультиплікатор Goethe-Institut, вчитель Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

     На семінар було запрошено 20 вчителів з різних регіонів області. Протягом п’яти днів учасники семінару розглянули питання викладання німецької мови з використанням цифрових мультимедійних засобів, використання мобільних засобів учнів у проектній роботі, інноваційних підходів до викладання країнознавства на уроках німецької мови, підготовки учнів до іспитів на рівнях А1 – В1.

     Кожен учасник семінару отримав пакет матеріалів для використання на уроці німецької мови та сертифікат підтвердження участі в заході, підписаний спільно Міністерством освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні.

Переглядів: 60 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018