Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Август » 29 » Спецвипуск всеукраїнського журналу «Рідна школа» присвячено інноваційним школам Черкащини
16:05
Спецвипуск всеукраїнського журналу «Рідна школа» присвячено інноваційним школам Черкащини

     Досвіду роботи учасників обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» присвячено спецвипуск «На шляху до Нової української школи» всеукраїнського науково-педагогічного журналу «Рідна школа», номер якого презентовано на серпневій педагогічній конференції.

     На шпальтах спецвипуску розміщено статті, в яких йдеться про концептуальні основи інноваційного розвитку сучасного навчального закладу, демократичні засади становлення Нової української школи; обґрунтовано необхідність інноваційних змін у навчальних закладах; висвітлюються творчі моделі навчальних закладів, що стали переможцями обласного конкурсу на участь у проекті «Інноваційні школи Черкащини». Провідною тематикою публікацій номеру також є використання моделей національно-патріотичного, екологічного, компетентнісного навчання та виховання як інструментів становлення еліти українського суспільства.

     Примірники журналу надійдуть у кожний загальноосвітній навчальний заклад області з метою використання у роботі досвіду керівників інноваційних шкіл.

Переглядів: 147 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018