Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Январь » 31 » Семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»
14:34
Семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

     27 січня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (основні підходи до підготовки до навчання майбутніх першокласників НПП «Інтелект України»).

     У семінарі взяли участь 21 вчитель початкових класів із 18 закладів загальної середньої освіти із 6 районів області, м. Черкаси, Умань, Золотоноша, Сміла.

     Виступом на тему «Науково-педагогічний проект «Інтелект України» як педагогічна система інтелектуального розвитку успішних учнів Нової української школи» відкрила семінар проректор з науково-методичної роботи, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Галина Назаренко.

     Завідувач кафедри професійного розвитку педагогів, доктор педагогічних наук Тетяна Андрющенко презентувала програму курсу «Розвиток мовлення, пізнавальних процесів дошкільників з елементами навчання грамоти та використання математичного матеріалу» для проектних груп дітей дошкільного віку, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» у 2017-2018 навчальному році. Тетяна Костянтинівна ознайомила слухачів з алгоритмом виконання вправ, поданих у збірці «Подорож до Країни Знань» і залучила педагогів до виконання розвивальних вправ і завдань для дітей дошкільного віку, демонструючи їм методи, які необхідно використовувати, навчаючи дітей у НПП «Інтелект України».

     Бажаємо усім педагогам плідної роботи у процесі підготовки дошкільників до навчання в класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України»!

 

Переглядів: 75 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018