Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Апрель » 27 » Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у контексті освітніх реформ нової української школи
17:13
Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у контексті освітніх реформ нової української школи

     У рамках обласної педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017» відбувся семінар методистів районних (міських) методичних кабінетів та об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу, предмети художньо-естетичного профілю та позашкільну освіту з теми «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у контексті освітніх реформ нової української школи».

     Відкрила семінар заступник начальника відділу спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки ОДА Тетяна Шевченко. Тетяна Олександрівна висловила всім присутнім подяку за активну участь у професійному форумі і ознайомила з нормативними документами щодо проведення моніторингу стану виховної роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах. Особливу увагу акцентувала на формах і методах його проведення.

     Про інноваційні форми роботи розвитку професійної компетентності педагогічних працівників розповіла Валентина Кудін, завідувач лабораторії виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників».

     Пріоритетні засади підвищення якості освітньої галузі «Мистецтво» в умовах оновлення навчальної програми «Мистецтво» висвітлила Наталія Лємешева, методист предметів художньо-естетичного профілю ОІПОПП.

     Сергій Гловацький, методист предметів художньо-естетичного циклу ОІПОПП, розповів про шляхи реалізації компетентнісного підходу до викладання предметів художньо-естетичного циклу в початковій та основній школі.

     Особливості педагогіки партнерства в контексті концепції «Нової української школи» розкрила в своєму виступі методист з виховної роботи ОІПОПП Наталія Бугайчук.

     Практично значущою була друга частина семінару: доцент кафедри психології ОІПОПП, кандидат психологічних наук Ілона Руденко провела інтерактивне заняття з теми «Методист у світі стереотипів: подолання стереотипності мислення».

     Всі учасники семінару мали можливість відвідати виставку передового педагогічного досвіду і віднайти для себе певну передову технологію, яку можна впровадити у навчальних закладах.

Переглядів: 82 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018