Вхід
Статистика
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 6 » Протипожежні навчання у Черкаському вищому професійному училищі
14:12
Протипожежні навчання у Черкаському вищому професійному училищі

     5 жовтня в ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» відбулися протипожежні навчання.

     Метою проведеного заходу було навчання учнів дотримання правил особистої безпечної поведінки та вмінню грамотно діяти в небезпечних ситуаціях, досягнення злагодженості у роботі керівного складу формувань цивільного захисту та персоналу закладу при виконанні протипожежних заходів, удосконалення організації взаємодії закладу зі службами міста та злагодженості дій при проведенні евакуаційних заходів.

     Цьогоріч навчання проходили у рамках проведення громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти", головним завданням якої є ознайомлення учнів та працівників з основними правилами пожежної безпеки. У рамках заходу присутнім продемонстрували бойовий одяг, пожежне спорядження, макети вибухонебезпечних предметів та дії під час виникнення пожежі. Учні дізналися від фахівців-рятувальників Черкаського міжрайонного відділу Управління Державної служби з питань надзвичайних ситуацій багато корисної інформації та навчились правильно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій. Рятувальники пояснили, що дотримання вимог пожежної безпеки є запорукою безпеки учнів і працюючого персоналу, розповіли про профілактичні заходи щодо запобігання виникненню пожеж та інших надзвичайних ситуацій в навчальних закладах, про правильне використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасники та приладдя з пожежного щита), порядку евакуації з освітніх закладів та укриття у захисних спорудах.

     Також учні змогли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, позмагатися між собою на швидкість одягання спеціальної форми пожежника-рятувальника та первинному гасінні пожежі. Працівники звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки вдома при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли учнів від небезпечних ігор із сірниками й запальничками. Присутні дізналися від рятувальників про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів. Їм нагадали, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб, що робити у разі виявлення загоряння і як поводитися при знаходженні вибухонебезпечного предмета.

     З відповідальними працівниками училища представники Черкаського міжрайонного відділу управління ДСНС обговорили основні проблеми щодо стану протипожежного захисту навчальних закладів, а також основні шляхи їх вирішення. Адміністрація училища висловила подяку рятувальникам за допомогу та сприяння в проведенні заходу.

Переглядів: 45 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018