Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Февраль » 13 » Предметний тиждень електротехнічних дисциплін у Черкаському вищому професійному училищі ім. Г.Ф. Короленка
17:12
Предметний тиждень електротехнічних дисциплін у Черкаському вищому професійному училищі ім. Г.Ф. Короленка

     З метою активізації творчої і пізнавальної діяльності учнів енергетичного напрямку, надання їм можливості презентувати здобуті знання і навички у нестандартних формах 5 лютого 2018 року в ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка» розпочався предметний тиждень електротехнічних дисциплін.

     Першого дня у кабінеті спецтехнології була розгорнута виставка технічної творчості учнівської молоді. Учень групи ЕМС–3 Олександр Поковба продемонстрував можливості авторської моделі металодетектора і кабель-маркера. Учасники предметного гуртка «ЕЛЕКТРОКЛАС» Віталій Жила і Антон Міненко(група ЕМС–5) представили модель діючого випрямляча змінного струму.

    У конкурсі тематичних стіннівок «Історії з історії електротехніки» взяли участь всі групи енергетичного напрямку.

     Учні групи ЕМС–8 Сергій Ревенко і Олег Цвєтков під керівництвом майстра в/н Тетяни Орошан провели майстер-клас на тему «Світломузика від USB-порту комп’ютера своїми руками».

     Вікторина «Країна REBUS» серед учнів групи ЕМС–8 виявила найкращих знавців електротехніки та їхнє уміння працювати в команді.

     У рамках Тижня для учнів груп ЕМС–3, ЕМС–5, ЕМС–8 була проведена презентація он-лайн сервісу «Моделювання роботи електричних схем за допомогою програми «EveryCiruit», протягом якої учні ознайомилися з унікальними можливостями програми.

     Учні групи ЕМС–3 Вадим Прудкий і Олег Грицаченко під керівництвом майстра в/н Анатолія Мантули провели майстер-клас на тему «Монтаж люмінесцентного світильника з електромагнітним баластом».

     Учасники конкурсу схемотехників «Android» аналізували причини несправностей та усували дефекти в електричних схемах, тим самим довівши свою професійну компетентність.

     Вагомою подією Тижня електротехнічних дисциплін став «Брейн-ринг» знавців спецтехнології та електротехніки, у рамках якого змагалися кращі учні груп ЕМС–5 та ЕМС–3. Атмосфера гри була доброзичлива, емоційна, з музичними паузами. Високий рівень знань продемонстрували обидві команди, але з невеликим відривом перемогла команда «Альфа» (група ЕМС–3).

     Учні групи ЕМС–5 Ярослав Кривченко і Денис Лисенко під керівництвом майстра в/н Євгена Жемайтиса провели майстер-клас на тему «Електромонтаж квартирної освітлювальної мережі».

     Завершився предметний тиждень переглядом і обговоренням фахових періодичних видань та науково-популярного фільму «Наноенергетика і нанотехнології 21 століття».

     Предметний тиждень збагатив учнів новими знаннями, навичками та вміннями, а також підвищив інтерес до обраної професії.

Переглядів: 66 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018