Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Сентябрь » 11 » Перемоги студентів УДПУ на міжнародних та всеукраїнських змаганнях
08:55
Перемоги студентів УДПУ на міжнародних та всеукраїнських змаганнях

Для студентів-велосипедистів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини серпень 2017 року видався насиченим на змагання різного рівня, що завершилися яскравими перемогами.

6 серпня в Данії завершився чемпіонат Європи з велоспорту на шосе. За збірну команду України виступив студент ІІ курсу факультету фізичного виховання університету Даніїл Нікулін, де посів 15 місце в індивідуальній гонці на час на дистанції 31,8 км серед юніорів, програвши переможцю змагань лише 1 хвилину 21 секунди. Слід наголосити, що в уманського спортсмена були сильні суперники: у чемпіонаті Європи серед юніорів була заявлена рекордна кількість учасників — 211 спортсменів із 58 країн.

Вже за п’ять днів, з 11 серпня по 14 серпня, у Львові проходив Кубок України в командних гонках та чемпіонат України з олімпійських номерів програми, а також Міжнародні змагання «Гран-Прі Галичина». Змагання відбулися за участі 5 іноземних команд (Словенія, Польща, Чехія, Литва, Азербайджан), а також команд областей України (всього 115 учасників). Вже в перший день змагань в командних гонках переслідування на 4 кілометри золоту нагороду здобув студент УДПУ Даніїл Нікулін.

24 серпня в місті Богуслав Київської області стартував осінній командний чемпіонат України з олімпійських номерів програми з велоспорту на шосе, присвячений Дню незалежності України. У цих змаганнях взяли участь 145 спортсменів з 21 області. Студент-велосипедист Уманського державного педагогічного університету Даніїл Нікуліні тут був найкращим, здобувши золоту нагороду в індивідуальній гонці на час 25 кілометри серед юніорів з результатом 34 хвилини 58 секунд. Срібло здобув також студент ІІ курсу факультету фізичного виховання УДПУ Олександр Шевченко з результатом 36 хвилин 20 секунд.

Слід відзначити, упродовж останніх двох років Даніїл Нікулін впевнено перемагає в олімпійській дисципліні гонці на час і є лідером збірної команди України. Він успішно виступає в гонках на шосе та треку.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів із гарними результатами і бажаємо блискучого продовження їхньої спортивної кар’єри!

Переглядів: 64 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0