Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Июнь » 16 » Педагоги-дошкільники Сумщини у форматі Всеукраїнського огляду педагогічних інновацій побували у дошкільних установах Черкаської області
14:26
Педагоги-дошкільники Сумщини у форматі Всеукраїнського огляду педагогічних інновацій побували у дошкільних установах Черкаської області

     Відповідно до Плану роботи Міністерства освіти і науки України  на 2017 рік, з метою вивчення та впровадження у практичну діяльність інноваційних форм роботи, спрямованих на розвиток дошкільної освіти, підвищення фахової майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів та методичних служб, 14-15 червня 2017 року делегація Сумської області взяла участь у Всеукраїнському огляді педагогічних інновацій у дошкільній освіті, знайомлячись із досвідом роботи дошкільних навчальних закладів Черкаської області.

     Учасників заходу привітав начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, який побажав освітянам плідної роботи з обміну досвідом.

     Першого дня делегація з Сумщини відвідала навчальні заклади м. Черкас, зокрема, ознайомилися з роботою ДНЗ №50,22,13,70.

     У продовження перебування на Черкащині колеги з Сумської області відвідали Смілянські дошкільні навчальні заклади №21,19,23.

     У рамках відвідування дошкільних установ члени делегації ознайомилися з такими напрямками роботи, як: впровадження ідей сталого розвитку, використання оздоровчого хортингу, формування у дітей дошкільного віку навчально-дослідницьких умінь, створення умов для реалізації корекційно-розвивальної роботи з дітьми з порушенням зору, упровадження здоров’язбережувальних технологій, патріотичне виховання тощо.

Переглядів: 56 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018