Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Август » 28 » Освітяни області зібралися на щорічну серпневу конференцію
21:07
Освітяни області зібралися на щорічну серпневу конференцію

     Традиційно напередодні початку нового навчального року для педагогічної спільноти Черкащини проведено обласну серпневу конференцію.

     Розпочав роботу освітній форум із секційних засідань, на яких обговорили ключові питання розвитку освітньої галузі.

     Відкриваючи секційні засідання, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський означив основні пріоритети функціонування галузі на новий навчальний рік. Зокрема, щодо виконання ключових завдань реформи початкової школи у рамках реалізації Концепції нової української школи. Окремий акцент було зроблено на модернізації системи загальноосвітніх навчальних закладів. У цьому аспекті Валерій Вікторович ознайомив присутніх зі станом виконання обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини».

     - Сподіваємося, що той рівень викладання та ті умови надання освітніх послуг, що закладені в завданнях реалізації процесу реформування галузі знайдуть своє втілення у рамках нових шкіл. Через 5-7 років ви будете свідками того, як наші діти отримуватимуть якісно новий рівень знань, - наголосив Валерій Данилевський.

     Принагідно очільник освітянської громади Черкащини анонсував відкриття на базі обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників центру STEM-освіти, де вчителі області зможуть пройти відповідне навчання за новітнім обладнанням.

     Протягом секційної частини конференції учасники обговорили низку важливих питань, зокрема: децентралізація в освіті, підсумки роботи першого року; креативний підхід до управління закладами освіти; фандрайзинг у соціальних проектах національно-патріотичного спрямування; вплив децентралізаційних процесів на ефективну організацію системи менеджменту освіти у новостворених об’єднаних територіальних громадах; взаємодія органів місцевого самоврядування щодо розвитку закладів освіти тощо.

     У рамках обласної педагогічної конференції відбулася виставка робіт вихованців позашкільних навчальних закладів області, з експонатами якої мали нагоду ознайомитися як учасники конференції так і всі охочі.

     У продовження роботи обласної серпневої конференції працівників освіти у великій сесійній залі Будинку рад проведено пленарне засідання, до участі у якому долучилися держсекретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова обласної ради Олександр Вельбівець, перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, представники педагогічної спільноти Черкащини, керівники місцевої виконавчої влади та самоврядування, засоби масової інформації, громадськість.

 

     Звертаючись до присутніх, Юрій Ткаченко, Олександр Вельбівець та Павло Полянський привітали освітян з досягненнями за попередній період та поставили низку завдань для їх реалізації у новому навчальному році. Принагідно запевнили у підтримці та сприянні розвитку галузі.

     У своєму виступі Валерій Данилевський доповів про здобутки освітньої галузі у 2016-2017 навчальному році та визначив шляхи вирішення поставлених завдань.

     Так, начальник управління освіти і науки зупинився на показниках успішності освіти Черкащини: «Найважливішим результатом нашої з вами роботи у минулому навчальному році  є рейтинговий показник  Кабінету Міністрів України. Адже освітня галузь Черкаської області два роки поспіль займає ІІІ місце в Україні. Маємо найкращий показник в Україні щодо охоплення дітей дошкільними навчальними закладами (на сьогодні він становить 97 %, середній по Україні – 83,4 %).

     - Провідна мета освіти - це плекання національної еліти, людей із державним рівнем мислення, високоінтелектуальних, високодуховних, життєво компетентних, відповідальних за власну долю й долю України, - резюмував Валерій Данилевський.

     У рамках заходу кращі представники освітянської громади області отримали Почесні грамоти обласної ради, Почесні грамоти облдержадміністрації, подяки Міністерства освіти і науки України, обкому Профспілки.

     У районних та міських серпневих конференціях освітян, що днями відбудуться на Черкащині, візьмуть участь голови районних державних адміністрацій, районних рад, міські голови, керівники органів управління освітою, завідувачі методичних кабінетів, голови районних та міських організацій Профспілки працівників освіти і науки.

Переглядів: 154 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018