Вхід
Статистика
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Июнь » 12 » Опорні школи у 2016 році отримали з держбюджету 412млн гривень
11:35
Опорні школи у 2016 році отримали з держбюджету 412млн гривень

     У 2016 році працювало 189 опорних навчальних закладів, на фінансування яких пішло більше 621млн грн.

     «Сьогодні ми маємо реальне покращення умов для здобуття дітьми якісної освіти на третьому ступені – у старшій школі. Це дуже важливо, бо зараз понад 33% дітей 10-х класів у сільській місцевості навчаються у класах до 10 учнів. Це також означає, що один й той самий вчитель може навчати дітей п’яти предметам, на кшталт, фізики, англійській та фізкультурі одночасно. У таких умовах не можна очікувати якісної освіти для цих дітей, тому їх ми маємо забезпечити хорошими умовами навчання у старшій профільній школі. Тому ми далі працюватимемо над тим, щоб довозити таких дітей в хороші школи, якщо такої можливості нема за місцем проживання», – наголосила Міністр освіти і науки України Лілії Гриневич на годині запитань до Уряду у Верховній Раді 9 червня 2017 року.

     Для поліпшення оснащення та підвезення до опорних шкіл Уряд передбачив кошти – 200 млн грн на закупівлю автобусів та 300 млн грн на закупівлю обладнання для природничо-математичних кабінетів. Ці кошти передаються місцевим органам самоврядування, що добре орієнтуються у потребах та проводять відповідні тендери. Окремо для підтримки освіти в межах об’єднаних територіальних громад для закупівлі як автобусів, так і обладнання передбачено 300 млн гривень – виключно на ОТГ.

     Міністр підкреслила, що при цьому Міністерство освіти і науки України й надалі послідовно дотримується принципу, що початкова школа має знаходитися якнайближче до місця проживання дитини.

Переглядів: 53 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018