Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Ноябрь » 3 » На семінарі-практикумі обговорили питання наукової та дослідницької роботи учнівської молоді
16:47
На семінарі-практикумі обговорили питання наукової та дослідницької роботи учнівської молоді

     2 листопада 2017 року в КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся семінар-практикум для керівників гуртків біологічного профілю на тему «Формування орієнтирів освітнього процесу з біології та екології у закладах загальної середньої та позашкільної освіти».

     Питання роботи хіміко-біологічної школи при Черкаському національному університеті ім.Богдана Хмельницького розкрила кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та біохімії ЧНУ Вікторія Осипенко.

З досвідом впровадження елементів наукових досліджень у дисциплінах природничого профілю учасників семінару ознайомили представники Черкаського державного технологічного університету кандидат біологічних наук, доцент Інгріда Чемерис та кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології Людмила Жицька.

     Питання неформальної освіти висвітлила учитель біології, природознавства та екології Скородистицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів «Школа життєтворчості» Чорнобаївської районної ради Оксана Загубинога.

     Методику формування дослідницьких навичок в учнів під час проведення  позакласної роботи з біології презентувала методисти  Канівського районного відділу освіти Євгенія Янкова та учитель біології Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Канівської районної ради Надія Кардаш.

     Про авторський конкурс «Екологічна казка» розповіла керівник гуртка-методист закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкас» Надія Чередник.

     Презентацію гурткової роботи з вихованцями закладу позашкільної освіти показали керівники гуртків Черкаської районної станції юних натуралістів Катерина Буша та Ірина Ложкова, які також провели з учасниками семінару-практикуму майстер-клас із виготовлення квітів з природного матеріалу.

     На завершення семінару його учасники отримали сертифікати.

Переглядів: 58 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018