Вхід
Статистика
Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Январь » 5 » На обласному семінарі обговорили проблему екологічної освіти
15:58
На обласному семінарі обговорили проблему екологічної освіти

            4 січня 2018 року на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар для директорів будинків дитячої та юнацької творчості, районних станцій юних натуралістів, еколого-натуралістичних центрів, методистів районних відділів освіти за темою «Екологічна освіта як інструмент формування суспільної екологічної свідомості».

          У семінарі взяли участь 35 педагогічних працівників з 22 районів та міст області.

        Учасників обласного семінару привітала директор Центру Людмила Давиденко, яка ознайомила з основними засадами  Закону України «Про освіту» (прийнятого 05.09.2017).

      Заступник директора Центру Валентина Баданюк висвітлила питання проведення масових  природоохоронних заходів  з учнівською молоддю на 2018 рік.

      Нетрадиційними формами і методами  екологічного виховання в позашкільних закладах  освіти поділилася директор Уманського  міського Центру еколого-натуралістичної творчості Лідія Курінська.

       Про діяльність Черкаського районного будинку дитячої та юнацької творчості розповіла керівник еколого-краєзнавчого гуртка «Кипарис»  Лариса Ольшевська.

      З презентацією  «Шкільна теплиця – як практична дослідницька лабораторія учнів» виступила завідувач еколого-натуралістичного відділу Корсунь -Шевченківського районного Центру дитячої та юнацької  творчості Ірина Ковальова.

        Власним досвідом екологічного виховання дітей у сільській місцевості поділилася директор Черкаської районної станції юних натуралістів Ганна Насонова.

      На завершення семінару відбувся обмін думками та підведення підсумків за круглим столом «Проблеми, пошуки, перспективи позашкільної екологічної освіти».

 

Переглядів: 84 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018