Вхід
Статистика
Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Июнь » 7 » На обласній нараді обговорили підсумки роботи інтернатних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році
17:12
На обласній нараді обговорили підсумки роботи інтернатних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році

     7 червня 2017 року на базі Канівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулася нарада-семінар за участю директорів інтернатних навчальних закладів щодо підсумків роботи у 2016/2017 навчальному році та організації літнього оздоровлення вихованців.

     Перед початком засідання учасники зустрічі мали нагоду ознайомитися з матеріально-технічною базою навчального закладу. Так, зокрема, для директорів було презентовано особливості організації оздоровчого процесу в закладі санаторного типу для дітей із хронічними захворюваннями органів травлення.

     Відкрив нараду-семінар начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, який означив законодавчі нововведення щодо реформування системи закладів інтернатного типу.

     Також, звертаючись до присутніх, Валерій Вікторович наголосив на необхідності модернізації навчально-виховного процесу шляхом запровадження інноваційних технологій, використання сучасних методик викладання. У цьому відношенні відзначив перспективність упровадження викладання основ робототехніки, що набуває все більшої популярності серед учнів в області.

     Однією з нагальних проблем навчальних закладів є покращення матеріально-технічного забезпечення. Тому було наголошено на необхідності долучення до означеної роботи благодійних фондів, активізації участі у грантових проектах.

     Розвиток сучасної освіти неможливо уявити без обміну досвідом колег. Тому принагідно Валерій Вікторович закликав керівників навчальних закладів налагоджувати співпрацю з іноземними навчальними закладами, освітніми установами, зокрема щодо участі у міжнародних проектах та програмах.

     Також значний акцент очільник освіти області зробив на налагодженні роботи з українськими військовими, які захищають Вітчизну на Сході, оскільки  це має слугувати не тільки національно-патріотичному вихованню молодого покоління, але і продемонструє нашим захисникам, що вони боронять рідну землю за щасливе майбутнє дітей.

     Про особливості оздоровчої кампанії 2017 року, охоплення організованим дозвіллям учнів інтернатних навчальних закладів області доповіла Олена Овчаренко. Також Олена Сергіївна підвела підсумки роботи інтернатних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році.

     Завідувач обласною психолого-медико-педагогічною консультацією Світлана Скляр зупинилася на питанні співпраці інтернатних навчальних закладів з ПМПК щодо здійснення корекції порушень у дітей.

     Проведенню ремонтних робіт і підготовці будівель та споруд до нового навчального року, опалювального сезону 2017/2018 років була присвячена доповідь начальника відділу технічного забезпечення КНЗ ,,Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради“ Світлани Рупп.

     Спеціаліст І-ї категорії Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Марина Русанова привітала керівників навчальних закладів, чиї  вихованці стали переможцями у спортивних змаганнях.

      У ході роботи наради її учасники активно долучилися до обговорення питань порядку денного та висловили свої пропозиції щодо розглянутої проблематики.

Переглядів: 260 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018