Вхід
Статистика
Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Апрель » 14 » На міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2017» УДПУ імені Павла Тичини підтвердив почесне звання «Лідер вищої освіти»
14:10
На міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2017» УДПУ імені Павла Тичини підтвердив почесне звання «Лідер вищої освіти»

     Уманський державний університет імені Павла Тичини взяв активну участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2017», що відбулась 6-8 квітня 2017 року у м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

     Відвідувачі освітнього заходу мали можливість одержати вичерпну інформацію про освітні програми та умови здобуття освіти, можливості одержання подвійного диплома тощо. Старшокласники та їхні батьки могли отримати індивідуальні консультації біля виставкового стенду УДПУ. Відвідувачі, особливо представники інших вищих навчальних закладів, мали змогу поспілкуватися з представниками університету щодо обміну досвідом.

     За результатами рейтингового виставкового конкурсу УДПУ ще раз підтвердив своє почесне звання «Лідер вищої освіти України» та здобув Гран-прі у двох номінаціях - «Підготовка випускників загальноосвітніх навчальних закладів до навчання у вищому навчальному закладі» та «Кращий дизайн виставкового стенду та реклами досягнень навчального закладу».

     Нагороди ректору університету, професору Олександру Безлюдному вручив заступник директора Інституту модернізації та змісту освіти, професор Казимір Левківський.

Переглядів: 56 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018