Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 6 » На Міжнародний науково-методичний семінар на Черкащину завітали координатори міжнародних проектів зі США
11:38
На Міжнародний науково-методичний семінар на Черкащину завітали координатори міжнародних проектів зі США

     З 4 по 6 жовтня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» триває триденний Міжнародний науково-методичний тренінг «Виховання характеру», який зібрав педагогічних працівників Черкаської області. Це є доброю традицією, і такий захід є не першим із циклу семінарів на духовно-моральну тематику, які проходили в родинному педагогічному колі черкащан.

     Відкриваючи захід, із вступним словом до учасників семінару-тренінгу звернулась ректор ОІПОПП, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти Наталія Чепурна, яка висловила сподівання, що теми, підняті на заході, матимуть продовження у загальноосвітніх закладах області, адже любов, добро, милосердя – це не просто загальнолюдські цінності, а цінності вічні. А оскільки освіта є одним із основних чинників у відтворенні інтелектуальних та продуктивних сил суспільства, розвитку духовної культури народу, ми повинні виховувати моральні цінності у наших дітей такі, щоб взавтра спокійно жити у духовно багатому суспільстві.

     Тренерами на семінар завітали поважні викладачі - Джон Кук, тренер, доктор філософії, координатор міжнародних проектів та Чарльз Ландрет, тренер, координатор міжнародних проектів із США. Вони мають багатий досвід у викладанні семінарів щодо формування характеру дітей, спілкування у сучасному світі та виховання толерантного ставлення до всіх. Тому спілкування на семінарі вийшло дуже позитивним, а головне, як відзначали всі присутні, корисним для сучасного педагога, який працює із сучасними учнями.

     Як вже зазначалося, учасниками заходу стали педагогічні працівники області – учителі, методисти, вихователі дошкільних навчальних закладів.

     У рамках тренінгу відбулися презентація навчального посібника «Виховання характеру дітей» та виставка навчально-методичної літератури духовно-морального спрямування ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія».

     На завершення робочої програми тренінгу його учасники отримали подарункові набори навчально-методичної літератури, яка стане гарним додатком у роботі учителя, вихователя щодо виховання цінностей характеру в сучасної дитини.

     6 жовтня для учасників тренінгу заплановано екскурсії в м. Чигирині «Джерела духовності Черкаського краю».

Переглядів: 89 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018