Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 24 » Можливості соціального партнерства представили в Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій
17:18
Можливості соціального партнерства представили в Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій

     24 жовтня в 2017 року в ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» на базі навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» відбулася нарада за участі керівників професійно-технічних закладів області, стейкхолдерів та соціальних партнерів.

     У роботі зустрічі також взяли участь начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника управління Валентина Ткаченко, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області Наталія Мартинюк.

     На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернулася директор училища Валентина Молоцило, яка означила співпрацю навчального закладу з соціальними партнерами, зокрема, щодо поліпшення матеріально-технічної бази, працевлаштування випускників.

     Також присутні переглянули презентацію про можливості та завдання діяльності навчально-практичного центру, до участі у створенні якого долучилися такі підприємства як ДП "ГЕРЦ Україна", ТОВ "КАН", АТ "Корадо", ПП "Компанія Акватерм-Україна", фірма «Grohe».

     У рамках зустрічі представники соціальних партнерів презентували навчальні стенди для підготовки майбутніх фахівців з монтажу санітарно-технічних систем і устаткування. Вони принагідно відзначили перспективність співпраці з професійно-технічними навчальними закладами, що сприятиме підготовці кваліфікованих кадрів.

     Звертаючись до присутніх, Валерій Данилевський наголосив на ключовому значенні підготовки висококваліфікованих робітників для розвитку економіки країни. У цьому відношенні соціальне партнерство між навчальним закладом та представниками бізнесу створює умови для навчання професійних кадрів, які отримують знання та навички на сучасному обладнанні.

     Також Валерій Вікторович висловив сподівання на подальшу взаємовигідну співпрацю та принагідно вручив соціальним партнерам Почесні грамоти управління.

     Урочистою частиною заходу стало підписання угоди про співпрацю між ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» та фірмою «Grohe».

     У продовження зустрічі присутні мали нагоду переглянути майстер-класи «Налаштування системи опалення по контурах», «Запуск та налаштування системи опалення «Тепла підлога»», «Налаштування температурних режимів на опалювальних приладах»; ознайомилися з діяльністю НПЦ з професії «Маляр», що був створений за підтримки торгівельної марки «Тріора».

Переглядів: 94 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018