Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 9 » Моніторингова місія НЕО в Уманському НУС
17:19
Моніторингова місія НЕО в Уманському НУС

     6 жовтня в конференц-залі адміністративного корпусу Уманського національного університету садівництва проведено моніторингову місію Національного Еразмус+ Офісу в Україні.

     Представник Національного Темпус-офісу в Україні Жанна Таланова розпочала зустріч, розповівши консорціуму Темпус-Квантус – представникам університетів, інститутів, департаментів та державних установ, - про хід роботи, графік та перебіг моніторингової місії НЕО на базі Уманського НУС.

     На правах господаря гостей привітав перший проректор, доцент кафедри захисту і карантину рослин, кандидат сільськогосподарських наук Іван Мостов’як, який розповів про Уманський НУС – один з найстаріших навчальних закладів аграрного сектору, його історію, матеріально-технічну базу та співпрацю університету з міжнародними та місцевими асоціаціями, зауваживши, що реалізація проекту Тempus є важливою для навчального закладу, оскільки завдяки їй було започатковано стійке навчально-наукове співробітництво з вищими навчальними закладами Польщі, Іспанії, Італії.

     Учасники моніторингу мали змогу представити свої доробки, одержані під час роботи над проектом Темпус.

     Координатор проекту від України Вадим Захарченко представив аудиторії цілі проекту та їх реалізацію, зауваживши, що вплив соціально-політичної ситуації в країні дещо підкореговував план роботи але, в цілому, реалізацію низки завдань було здійснено. Головними з них були: організація співробітництва та аналіз стану розробки робочого пакету рамки кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для вищих навчальних закладів.

     Доктор Марик Франкович (Ягеллонський університет, Республіка Польща) розповів про контроль над проектом. Доповідач наголосив, що одним із принципів сучасної європейської освіти є мобільність викладачів, можливість навчання, стажування та дослідницька робота за кордоном. На базі отриманих результатів буде надана зовнішня оцінка проекту й розроблені нові методології провадження вищої освіти, оскільки для забезпечення освітньої мобільності необхідна перепідготовка академічних груп.

     З презентаціями результатів проекту виступили також інші учасники консорціуму. До слова були запрошені всі присутні та бажаючі висловити думки й знайти відповідь на питання, що   хвилюють.

     Отже, проект Темпус-Квантус досяг мети стосовно розроблення галузевої рамки кваліфікацій у сфері екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування.

 

Довідково:

     Консорціум Темпус-Квантус було утворено в 2013р. До його складу увійшли: Університет Павії, Італія (UNIPV), Університет природних ресурсів та природничих наук, Відень, Австрія (BOKU), Ягеллонський університет, Республіка Польща (UJ), Університет Лейди, Іспанія (UdL), Університет Генуї, Італія (USGIT),  Асоціація європейських університетів наук про життя, Бельгія (ICA),  Міністерство освіти і науки України, Україна (MESU / МОНУ),  Спілка спеціалістів з міжнародних відносин Асоціації європейських університетів наук про життя, Бельгія (IROICA), Одеський державний екологічний університет, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, Національний університет біоресурсів та природокористування України, Львівський національний аграрний університет, Білоцерківський національний аграрний університет, Уманський національний університет садівництва, Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Інститут екології Карпат НАН України, Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації.

 

За повідомленням прес-центру Уманського НУС

Переглядів: 26 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018